Strona główna » Artykuły » Prezenty dla gracza » Prezent dla gracza do 200 zł – 5 pomysłów

Prezent dla gracza do 200 zł – 5 pomysłów

Szukanie prezentu dla graczy może nie być łatwą sprawą, zwłaszcza jeżeli nie ma szczegółowych informacji czym dokładnie interesuję się dana osoba. Gadżetów, sprzętu i gier jest na rynku dostępnych mnóstwo. Poniżej przedstawiamy pewne prezenty do 200 zł, które spodobają się każdemu graczowi.

Co wziąć pod uwagę kupując prezent dla gracza do 200 zł?

Aktualnie sklepy stacjonarne i internetowe są przepełnione sprzętem dla graczy oraz grami. Nic więc dziwnego, że z tak rozbudowanej oferty ciężko wybrać najlepszą rzecz na prezent dla gracza do 200 zł. Na początku na pewno warto sprawdzić, co obdarowywana osoba ma już kupione i na czym najczęściej gra. Obecnie grać można na komputerach, konsolach i telefonach. Wiedząc już na czym gra dana osoba, można już zawęzić wybór do kilku kategorii produktów.

Pomysły na prezent dla gracza do 200 zł

Jeżeli pozyskanie informacji szczegółowych na temat zainteresowań gracza lub posiadanego sprzętu nie jest możliwa, wówczas warto kierować się zakupem prezentu, który sprawdzi się w przypadku każdego fana gier. Są bowiem prezenty dla graczy mieszczące się w kwocie 200 zł, które są na tyle uniwersalne, że spodobają się każdemu. W tej kwocie można kupić akcesoria do komputera, które przykładowo są lepszej jakości, niż aktualnie posiadane. Poniżej prezentujemy zestawienie pewnych prezentów w wybranym przedziale cenowym.

Klawiatura na prezent dla gracza

Klawiatura to urządzenie peryferyjne, które potrzebne jest każdemu graczowi. Jest ono niezbędne przy posiadaniu komputera, więc jest spora szansa, że obdarowywany jakąś klawiaturę już posiada. Jednak w cenie 200 zł można kupić klawiaturę w prezencie dla gracza z wyższej półki. Gracze, szczególnie Ci zaangażowani w gry sieciowe, potrzebują dobrej jakości klawiatury, która jest wygodna i posiada szybki współczynnik reakcji. Jest więc szansa, że nowa klawiatura sprawi graczowi wiele radości. Dodatkowo taki prezent jest bardzo uniwersalny. Klawiaturę można dopiąć pod laptopa, a nawet niektóre konsole.

Myszka komputerowa do 200 zł w prezencie

Kolejnym niezbędnym akcesorium do każdego komputera jest myszka komputerowa. Ta z kolei musi być bardzo wygodna i odpowiednio wyprofilowana. Godziny spędzone przy grach komputerowych mogą negatywnie wpłynąć na nadgarstek przy źle dobranej myszce. Warto, więc pomyśleć o zakupie prezentu dla gracza w postaci myszki komputerowej do 200 zł. W tym przedziale cenowym można znaleźć bardzo ciekawe modele przeznaczone do tej grupy docelowej. Myszki posiadają dodatkowe przyciski, możliwości zmiany szybkości, a dodatkowo niektóre świecą na różne kolory. Tak samo jak w przypadku klawiatur, to akcesorium jest niezwykle uniwersalne. Można go używać do komputerów, laptopów, tabletów i konsol.

Podkładka pod myszkę i klawiaturę do 200 zł

Kolejnym bardzo ciekawym prezentem dla gracza w cenie do 200 zł może okazać się efektowna podkładka pod myszkę lub myszkę i klawiaturę. Na rynku niedawno pojawiło się sporo podkładek materiałowych, które mienią się na różne kolory. Podkładka już przestała być zwykłym akcesorium, a taka w przedziale cenowym do 200 zł może robić wrażenie. Podkładka w prezencie dla gracza może nie tylko poprawić komfort grania, ale także świetnie ozdobi biurko obdarowywanego. Dodatkowo niektóre z nich pozwalają na modyfikację wyświetlanych kolorów, przez co może zostać dopasowana przez gracza do własnych upodobań.

Prezent w postaci słuchawek dla gracza

Słuchawki to prezent, który każdy gracz chętnie przyjmie. Jest to akcesorium, które jest niezbędne w rozgrywkach, w których ważny jest dźwięk przestrzenny, aby określić pozycję wroga. Większość słuchawek dla graczy dostępnych jest z mikrofonem, który pozwala na łata komunikację w grach sieciowych. W cenie do 200 zł można znaleźć dobre słuchawki, które okażą się idealnym prezentem. Jeżeli zdecydujemy się na słuchawki bezprzewodowe jest szansa, że obdarowywany będzie mógł jest wykorzystać także do słuchania muzyki na telefonie.

Ładowarki do telefonu do 200 zł

Smartfon ma już praktycznie każdy. Osoby zainteresowane grami oraz technologią często przywiązują wagę do swojego telefonu. Jeżeli osoba obdarowywana ma najnowszy model, można pokusić się o prezent w postaci ładowarki bezprzewodowej na biurko gracza. Jest to bardzo praktyczny gadżet, który może się świetnie prezentować. Niektóre modele posiadają konstrukcję pozwalającą postawić telefon w pozycji pionowej. Daje to komfort używania smartfonu podczas ładowania, a dodatkowo ładnie wygląda. Niektóre modele posiadają kilka miejsc do ładowania np. telefonu, słuchawek i zegarka jednocześnie.

Jaki prezent dla gracza może okazać się nietrafiony?

Pomysłów na prezent dla graczy jest mnóstwo. W przypadku przedziału cenowego 200 zł sklepu oferują bardzo szeroką ofertę. Bardzo często w przypadku prezentu dla gracza pada pomysł, aby zakupić po prostu grę. Z pozoru bardzo dobry pomysł może okazać się drogą do nietrafionego podarunku. Dlaczego? Jest spora szansa, że bez znajomości upodobać obdarowywanego nie trafimy w jego gust. Istnieje wiele gatunków gier, a każde studio wydaje produkcję w różnym stylu. Stąd trafienie w gust gracza jest bardzo trudne.

Prezent dla gamera do 200 zł

Sprawę utrudnia fakt, że nie do końca jest możliwe poznanie aktualnej biblioteki gier. W czasach wirtualnych sklepów jak Steam, gracze kupują gry kilkoma kliknięciami. Dlatego kupowanie gry bez dokładnej informacji jaki ma być to tytuł jest bardzo ryzykowne. Dużo lepszym pomysłem na prezent dla gracza do 200 zł jest zakup karty podarunkowej. Aktualnie większość internetowych sklepów z grami oferuję takie karty. Gracz dodaję kartę do swojego konta i za nią kupuje wybrany przez siebie tytuł.

Zobacz także:
Prezent dla gracza do 50 zł | Prezent dla gracza do 100 zł | Prezent dla gracza do 150 zł | Prezent dla gracza do 200 zł | Prezent dla gracza do 400 zł | Prezent dla gracza Fortnite | Prezent dla gracza Minecraft | Prezent na święta dla gracza | Prezent dla gracza na walentynki

5/5 - (32 ocen)
Udostępnij ten wpis!
Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 325
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody