Strona główna » Newsy » Nowa kolekcja do The Sims 4 i aktualizacja pakietu potwierdzona

Nowa kolekcja do The Sims 4 i aktualizacja pakietu potwierdzona

Twórcy The Sims 4 za pośrednictwem konta na Twitterze potwierdzili informacje o aktualizacji pakietu rozgrywki. Dodatkowo we wpisie została wspomniana nowa kolekcja.

Twórcy kontynuują lato Simów

W ostatnim czasie asystentka współpracująca z twórcami The Sims 4 wspomniała podczas transmisji live, że aktualnie pracują nad aktualizacją pakietu oraz odświeżeniem wszystkich Simów w grze. Dzisiaj na oficjalnym kanale na Twitterze twórcy potwierdzili słowa asystencki. Do The Sims 4 nadchodzi aktualizacja pakietu rozgrywki – wciąż jednak nie wiadomo, którego dokładnie. Największe podejrzenia padają na aktualizację The Sims 4 Dzień w Spa. Wskazują na to słowa asystentki, która użyła słów “relaksujące odświeżenie”. Dodatkowo twórcy wspomnieli, że szykują dla fanów nową kolekcję. Aktualnie do gry zostały wydane cztery kolekcje, które każda z nich kosztuje 24,90 zł. Wszystkie wspomniane nowości mają trafić do graczy do końca lata.

W maju twórcy gry ogłosili wydarzenie o nazwie Lato Simów, które zakładało wydanie kolekcji The Sims 4 Oaza na patio. pakietu The Sims 4 Wystrój marzeń, dodatku The Sims 4 Wiejska sielanka oraz aktualizacji czerwcowej do The Sims 4. Wspomniane wydarzenie zostało zaplanowane na trzy miesiące (maj, czerwiec i lipiec), więc teoretycznie Fani nie mieli podstaw do wyczekiwania nowej zawartości w sierpniu. Okazuje się jednak, że wydarzenie może zostać przedłużone.

5/5 - (31 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
The Sims 4

Więcej o The Sims 4

The Sims 4 to gra symulacyjna z serii The Sims. Premiera gry odbyła się w 2014 i do tej pory jest rozwijana dzięki nowym dodatkom i akcesoriom. Gra opiera się na symulacji życia na każdym z jego etapów.

Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 325
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody