Strona główna » Newsy » Dead by Daylight: Stranger Things Chapter zostanie wycofany! Zaplanowano wyprzedaż

Dead by Daylight: Stranger Things Chapter zostanie wycofany! Zaplanowano wyprzedaż

Dziś została ogłoszona informacja, że w dniu 17 listopada dodatek Stranger Things zostanie wycofany ze sprzedaży. Pojawiły się informacje co z postaciami, umiejętnościami, skinami oraz z mapą.

Ostatnia wyprzedaż Stranger Things – 50% taniej

Wyprzedaż zawartości Stranger Things w Dead by Daylight

Na stronie gry Dead by Daylight oraz forum pojawiła się informacja o ostatniej wyprzedaży zawartości związanej z rozszerzeniem Stranger Things. Ostatnia wyprzedaż jest spowodowana zakończeniem współpracy między studiem Behaviour, czyli twórcą DBD a Netflixem – wytwórnią serialu Stranger Things. Informacja ta jest niewątpliwie zaskakująca, ponieważ w historii gry nigdy jeszcze nie doszło do wygaśnięcia licencji na postacie czy całą zawartość DLC. Nie otrzymaliśmy niestety konkretnego komunikatu co zaważyło na taką decyzję, nie mniej jednak zespół DBD przygotował szereg informacji co stanie się po 17 listopadzie. Zmiana dotyczy wszystkich platform, w tym DBD Moblie.

Postacie, skiny oraz DLC

Skiny dla Nancy, Steve i Demogorgona DBD Stranger Things

W dniu 17 listopada 2021 r. postacie z DLC: Demogorgon, Nancy Wheeler i Steve Harrington nie będą już dostępne do kupienia w Dead by Daylight. Gracze, którzy kupili wcześniej którąkolwiek z tych postaci, zachowają do nich dostęp i dalej będą mogli z nich korzystać po 17 listopada, kiedy nie będą już dostępne na sprzedaż.

Gracze, którzy nie posiadają jeszcze DLC mają teraz ostatnią szansę na kupienie dodatku ze Stranger Things z przeceną 50%. Możliwe jest zakupienie każdej postaci indywidualnie w sklepie gry lub na konkretnych platformach

Promocja Stranger Things Character Sale potrwa od 18 sierpnia do 17 listopada:

 • Nancy Wheeler – 250 Złocistych Mikrobiomów
 • Steve Harrington – 250 Złocistych Mikrobiomów
 • Demogorgon – 250 Złocistych Mikrobiomów

Wyprzedaż DLC – od 18 sierpnia do 1 września:

 • Steam: 60% taniej ST DLC + 50% edycja ST
 • PlayStation: 60% taniej ST DLC + 50% edycja ST
 • Xbox: 60% taniej ST DLC + 50% edycja ST
 • Stadia: 60% taniej ST DLC + 50% edycja ST
 • Nintendo Switch: 60% taniej ST DLC + 50% edycja ST

Skiny 50% taniej – od 18 sierpnia do 8 września:

 • The Demogorgon – wszystkie skiny
 • Steve Harrington – wszystkie skiny
 • Nancy Wheeler – wszystkie skiny

Po dniu 17 listopada postacie, DLC oraz kosmetyki nie będą już dostępne do kupienia.

Uwaga: Gracze, którzy zakupią w promocji wyżej wymienioną zawartość, nie doświadczą żadnych zmian w rozgrywce lub wyglądzie względem wcześniej funkcjonującego DLC, dlatego nie będą przyznawane żadne ewentualne zwroty.

Mapa Laboratorium Hawkins

DBD mapa Laboratorium Hawkins

Mapa Podziemny Kompleks – Laboratorium Hawkings zostanie na stałe wyłączona w dniu 17 listopada. Oznacza to, że po tym dniu nie będzie już żadnej szansy na zagranie w tej lokacji. Zdobyte wcześniej dary na wylosowanie tej mapy także nie będą już możliwe do wykorzystania. Ze względu na to, że mapy zawsze są darmowe, nie ma przewidzianej rekompensaty dla graczy, którzy kupili wcześniej DLC

Umiejętności, Sanktuarium Tajemnic oraz add-ony

Pomimo wycofania DLC ze sprzedaży wszystkie umiejętności ze Stranger Things nadal będą dostępne w grze. Odnowione wersje perków pozostaną odblokowane na aktualnie posiadanych postaciach, a w przypadku braku DLC, będą dostępne w Sanktuarium Tajemnic. W przypadku add-onów do mocy Demogorgona nic się nie zmienia i nadal będą dostępne do zdobycia z Krwistej Sieci.

Osiągnięcia

Każdy dodatek przynosi także zestaw kilku osiągnięć do zdobycia dla gracza. Do głównych osiągnieć należy ucieczka z mapy z zestawem 3 unikatowych umiejętności Ocalałego, zdobycie bezlitosnego zwycięstwa nowym zabójcą oraz ukończenie specjalnego generatora na nowej mapie. Nadchodzące zmiany nie spowodują utraty postępu na postaciach. Jak podają twórcy, osiągnięcia będą ogólne (a więc nie tylko dla Stranger Things), więc jeżeli zdobyto już osiągnięcie nie zostanie ono utracone. Nie wiemy jednak dokładnie jak będzie w przypadku nowych graczy. Prawdopodobnie osiągnięcia dla nowych osób nie będą w ogóle dostępnie i ich ogólna liczba do zdobycia będzie mniejsza.

5/5 - (63 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
Dead by Daylight
Default image
Mrrroziu
Miłośnik gier typu horror survival, jak i ogromny fan symulatorów. Ostatnio najwięcej czasu spędzam przy Dead by Daylight, przy grze będącej dla mnie świetnym zastrzykiem adrenaliny. W wolnych chwilach lubię też zaglądać do świata Minecrafta i The Sims realizując tam swoje szalone pomysły.
Liczba artykułów: 22
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody