Strona główna » Newsy » The Sims 4 Razem raźniej – oficjalny zwiastun i zdjęcia nowego dodatku

The Sims 4 Razem raźniej – oficjalny zwiastun i zdjęcia nowego dodatku

Twórcy nareszcie oficjalnie ogłosili nowy dodatek do The Sims 4 – Razem raźniej. Dzisiejszy zwiastun i opublikowane zdjęcia odkryły wszystkie nowości, które zostały przygotowane przez zespół Maxis. Na fanów gry czeka rozszerzenie skupione na relacjach, rodzinie i dorastaniu.

Nowy dodatek – The sims 4 Razem raźniej

Wczorajsze przecieki o nowym dodatku do The Sims 4 zostały potwierdzone! Twórcy na oficjalnej stronie potwierdzili nazwę nowego rozszerzenia – The Sims 4 Razem raźniej. Tym razem na fanów gry czeka cała masa interakcji związanych z etapami dorastania oraz nawiązywaniem relacji. Dorośli Simowie będą mogli uczyć dzieci jeździć na rowerze oraz pomagać w zbudowaniu domku na drzewie.

The Sims 4 Razem raźniej domek na drzewie

Dodatek wprowadzi do gry nowe dziwactwa dla niemowląt takie jak: ranny ptaszek, nie potrzebuje smoczka lub wtulony śpioch. Rozbudowy doczekają się także dzieci, które otrzymają cztery nowe aspiracje: Gwiazda piżama party, Ciało i umysł, Guru frajdy oraz Kreatywny geniusz.

Kiedy premiera The Sims 4 Razem raźniej?

Premiera dodatku The Sims 4 Razem raźniej zaplanowana jest na 16 marca 2023 roku. Rozszerzenie już można zakupić w przedsprzedaży w cenie 179,90 zł na Origin, Steam lub w EA App, a już wkrótce także w Epic Games Store. Nowa zawartość będzie dostępna na komputery PC, Mac oraz na konsolach PlayStation i Xbox.

The Sims 4 Razem raźniej origin

Oficjalny zwiastun nowego dodatku

Dzisiaj odbyła się oficjalna premiera zwiastuna The Sims 4 Razem raźniej. Na filmie można zobaczyć wszystkie nowe interakcje, które wprowadza dodatek, a także obiekty i przyjęcie baby shower.

The Sims 4 Razem raźniej – zdjęcia i nowości

Dodatek The Sims 4 Razem raźniej wprowadzi do gry nowe otoczenie o nazwie San Sequoi, które jest podzielony na trzy dzielnice: Kotwicowe Wybrzeże, Ogrody Gilberta oraz Wzgórza Hopewell. Nowe miasto będzie oferować park, plac zabaw, szlak wzdłuż rzeki, odnowione kino, molo oraz publiczny brodzik.

Jedną z najważniejszych nowości w dodatku The Sims 4 Razem raźniej to nowe interakcje między Simami oraz wzbogacenie etapów dorastania. Niemowlęta (nowa grupa wiekowa) otrzymają przewijak i matę edukacyjną, a także będą mogły nabyć trzy z osiemnastu dziwactw. Rozszerzenie dodaje także nowe możliwości spędzania czasu z rodziną przy układaniu puzzli lub oglądaniu pamiątek ze specjalnego pudełka.

Dodatek wprowadzi także sporo zmian w interakcjach z rodziną i przyjaciółmi. Od teraz będą one zależne od charakteru danego Sima. i jego doświadczeń życiowych na etapie dorastania.

Gracze, którzy zakupią dodatek The Sims 4 Razem raźniej pomiędzy 2 lutego a 27 kwietnia otrzymają dodatkowy pakiet “Zabawa na podwórku”. Zawiera trzy nowe obiekty: Zestaw do bujania “Najlepsze chwile dzieciństwa”, Zjeżdżalnia dziecięca “Mały Walbert” oraz Towarzysz Energetycznego Marszu.

5/5 - (24 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
The Sims 4

Więcej o The Sims 4

The Sims 4 to gra symulacyjna z serii The Sims. Premiera gry odbyła się w 2014 i do tej pory jest rozwijana dzięki nowym dodatkom i akcesoriom. Gra opiera się na symulacji życia na każdym z jego etapów.

Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 325
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody