Strona główna » Newsy » Oto dodatkowa zawartość The Sims 4 Razem raźniej

Oto dodatkowa zawartość The Sims 4 Razem raźniej

Twórcy oficjalnie ogłosili dzisiaj nowy dodatek The Sims 4 Razem raźniej, który zadebiutuje już 16 marca 2023 roku. Dla osób, które kupią rozszerzenie wcześniej przygotowany specjalny zestaw obiektów do wykorzystania w grze.

Pakiet obiektów za wcześniejsze zamówienie The Sims 4 Razem raźniej

Wraz z oficjalną publikacją zwiastuna The sims 4 Razem raźniej, przedstawiona została zawartość nowego rozszerzenia, a także rozpoczęła się przedsprzedaż dodatku w cenie 179,90 zł. Gracze, którzy zdecydują się na zakup do 27 kwietnia, mogą liczyć na dodatkowy zestaw obiektów “Zabawa na podwórku”.

The Sims 4 Razem raźniej nosidełko dla dziecka

To już trzeci dodatek z serii The Sims 4, który zawiera dodatkowy bonus dla graczy, którzy wcześniej dokonają zakupu. Przy premierze The Sims 4 Wiejska sielanka fani mogli zdobyć Rower “Widok”, Kochający przygodny gnom “Naprzód!” oraz Drzewo “Swietlista rozkosz” z Bramblewood. Zakup The Sims 4 Licealne lata odblokowywał trzy obiekty: głośnik bezprzewodowy “Z małej tuby duży dźwięk”, fotel gamingowy “Render wielokątów” oraz panele LED “Na trójkę”.

Co zawiera bonusowa zawartość do The Sims 4 Razem raźniej?

Twórcy dla graczy, którzy postanowią wcześniej zakupić dodatek The Sims 4 Razem raźniej przygotowali zestaw “Zabawa na podwórku”, który zawiera trzy nowe obiekty:

  • Zestaw do bujania “Najlepsze chwile dzieciństwa”
  • Zjeżdżalnia dziecięca “Mały Walbert”
  • Towarzysz Energetycznego Marszu – nosidełko dla niemowląt
The Sims 4 Razem raźniej dodatkowe obiekty

Dodatkowy bonus przysługuję tylko w okresie od 2 lutego do 27 kwietnia. Warto o tym pamiętać, ponieważ dodatkowe obiekty po tym terminie nie będą już możliwe do zdobycia. Aby mieć pewność otrzymania dodatkowej zawartości warto kupić najnowszy dodatek w oficjalnych punktach sprzedaży lub na Origin, EA App lub Steam.

Dodatkowe obiekty The Sims 4 Razem raźniej

Ciesz się rodzinnym czasem w plenerze dzięki sportowemu nosidełku dla niemowląt, uroczej zjeżdżalni dziecięcej oraz huśtawce dla dzieci i dorosłych. Ciesz się wspólnym rodzinnym czasem, dokonując zakupu do 27 kwietnia.

5/5 - (19 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
The Sims 4

Więcej o The Sims 4

The Sims 4 to gra symulacyjna z serii The Sims. Premiera gry odbyła się w 2014 i do tej pory jest rozwijana dzięki nowym dodatkom i akcesoriom. Gra opiera się na symulacji życia na każdym z jego etapów.

Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 325
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody