Strona główna » Newsy » Dead by Daylight & Stranger Things: Kolekcja Chwila Prawdy już dostępna w Sklepie!

Dead by Daylight & Stranger Things: Kolekcja Chwila Prawdy już dostępna w Sklepie!

W Dead by Daylight pojawiły się nowe skiny dla ocalałych z licencjonowanego rozszerzenia Stranger Things. Kolekcję nazwano “Chwila Prawdy”, a w niej znajdziemy nowy strój dla Nancy Wheeler oraz legendarny skin dla Steve’a Harringtona przedstawiający inną postać ze znanego serialu.

Zwiastun kolekcji

Rose Li – managerka odpowiedzialna za zawartość w sklepie zdradziła, że zespołowi zależało na wprowadzeniu więcej zawartości ze świata Stranger Things, dlatego do gry dodano nową postać Jonathana Byersa. Niewykluczone, że w przyszłości pojawią się także inne postacie w celu urozmaicenia gry.

Gdy Nancy i Jonathan próbowali ujawnić tajne działania w laboratorium w Hawkins, musieli najpierw odkryć, co popsuło ich związek i jak go naprawić – dowiadujemy się z opisów skinów. Stroje te i uczesania zostały ucharakteryzowane na lata 80-te, zgodnie z czasem akcji serialu.

Stroje pochodzą ze wspaniałej, pełnej napięcia sceny z drugiego sezonu, w której obserwowani Nancy i Jonathan próbują zbadać Laboratorium Hawkings. Fragment z serialu Stranger Things zamieszczamy poniżej.

Impulsywna Aktywistka Nancy Wheeler

W kolekcji znajdziemy nowy strój dla Nancy zaklasyfikowany jako Bardzo rzadki.

Nancy Wheeler jako Impulsywna Aktywistka w Dead by Daylight

Ze względu na to, że Nancy to postać licencjonowana, skin można jedynie kupić za płatną walutę w grze. Skin Impulsywna Aktywistka kosztuje 1080 Złocistych Mikrobiomów i nie jest zestawem, więc poszczególne części można łączyć także z innymi dodatkami.

Steve Harrington jako Jonathan Byers

Nowy zestaw dla Steve’a Harringtona został zaklasyfikowany jako Legendarny i przedstawia całkowicie inną postać – Jonathana Byersa. Podobnie jak przy innych skinach legendarnych w grze, skórka ta stanowi całość i nie można swobodnie mieszać jej elementów z innymi.

Legendarny skin Jonathan Byers w Dead by Daylight

Skin Jonathan Byers można zakupić za 1485 Złocistych Mikrobiomów.

[UWAGA] Ze względu na problemy z animacjami skin Jonathana został na tę chwilę wycofany ze sklepu. Zostanie przywrócony wraz z wyjściem kolejnej aktualizacji, prawdopodobnie przy premierze nowego DLC, czyli 15 czerwca. Jeżeli ktoś już zakupił tego skina, w ramach rekompensaty otrzyma 100 000 Punktów Krwi.

5/5 - (26 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
Dead by Daylight
Default image
Mrrroziu
Miłośnik gier typu horror survival, jak i ogromny fan symulatorów. Ostatnio najwięcej czasu spędzam przy Dead by Daylight, przy grze będącej dla mnie świetnym zastrzykiem adrenaliny. W wolnych chwilach lubię też zaglądać do świata Minecrafta i The Sims realizując tam swoje szalone pomysły.
Liczba artykułów: 22
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody