🏠 Strona główna Poradniki Minecraft Minecraft: 10 najlepszych skinów

Minecraft: 10 najlepszych skinów

Minecraft jest to gra, która jest ciągle rozwijana przez twórców, mimo że od dnia jej wydania minęło już ponad 10 lat. Od tego czasu sporo się zmieniło i powstało sporo skinów postaci. Które z nich najbardziej spodobały się graczom? Oto lista 10 najpopularniejszych skinów do Minecrafta!

Najpopularniejsze skiny do Minecrafta

Na liście najpopularniejszych skinów wśród graczy nalazły się takie jak kocia dziewczynka, diamentowy creeper, niebieski anioł czy świąteczny strój z czapką Mikołaja. Skiny zostały wybrane na podstawie strony needcoolshoes.com, która w swojej bazie ma skiny stworzone przez graczy nawet sprzed 7 lat. W całej liście były uwzględniane tylko te skiny, które były pełną skórką i się nie powtarzały. Poniżej pełna lista.

Kocia Dziewczyna

Najpopularniejszym skinem na przestrzeni całego czasu była Kocia Dziewczyna! Jest to skin, który został stworzony 8 lat temu, czyli w 2014 roku. Skin został stworzony przez użytkownika Stav_Cat.

najpopularniejsze skiny Minecraft kitty cat girl

Diamentowy Creeper

Drugim najpopularniejszym skinem był diamentowy creeper. Jest to skin wzorowany na wrogo nastawionym, wybuchowym mobie, ale w dostojnym, diamentowym stylu. Ten skin również został stworzony w 2014 roku przez davidking123.

najpopularniejsze skiny Minecraft diamentowy creeper

Niebieski Anioł

Niebieski Anioł to trzeci najpopularniejszy skin. Skin przedstawia anioła z długimi włosami i niebieskimi skrzydłami. Są również alternatywne wersje kolorów tej skórki, m.in. żółty i różowy. Kolor żółty był również jednym z popularniejszych skinów wśród graczy. Skin powstał w 2015 roku przez użytkownika lexioni.

najpopularniejsze skiny Minecraft niebieski anioł

Świąteczna Dziewczyna

Na liście najpopularniejszych skinów nie mogło zabraknąć tematycznej, świątecznej skórki. I tak oko jest skórka świątecznej dziewczyny z długimi włosami. Skin posiada czapkę mikołaja z pomponem, czerwonymi bucikami oraz czerwonym kubraczkiem. Skin został stworzony w 2015 roku przez użytkownika THEDAO77.

najpopularniejsze skiny Minecraft świąteczna dziewczyna

Pastelowa Dziewczyna

Piękny, pastelowy, delikatny skin dziewczyny. Dominują pastelowe kolory, a skórka wyraźnie wyróżnia się na tle pozostałych. Skin powstał w 2015 roku przez użytkownika catgirl650.

najpopularniejsze skiny Minecraft pastelowa dziewczyna

Nike Boy

Pierwszy, stylowy skin, który posiada na plecach znaczek Nike. Skin — oprócz znaczka — zawiera słuchawki, niebieską koszulę, biało-niebieskie łańcuchy i markowe buty. Skin został stworzony w 2015 roku przez KSgamePlayMin.

najpopularniejsze skiny Minecraft nike boy

Zielona Panda

Kolejny skin jest neutralny i wykonany jest w dwóch kolorach: białym i zielonym. Na plecach znajduje się również podobizna pandy. Skin został stworzony w 2015 roki przez puppydog1001.

najpopularniejsze skiny Minecraft zielona panda

Awesome

Kolejny skin nazwany jest po prostu Awesome. Utrzymany jest w mrocznym stylu i dominują kolory czarny i czerwony. Postać posiada również stylowe czarno-czerwone słuchawki. Skin powstał w 2016 roku przez użytkownika andy_gamer.

najpopularniejsze skiny Minecraft awesome

Elsa

TAK! To ta Elsa z bajki Disney’a “Kraina lodu”. Odwzorowana została postać Elsy w pięknej sukni i długim, zaplecionym warkoczem. Skin powstał w 2015 roku przez użytkownika DivergentMiner.

najpopularniejsze skiny Minecraft Elsa

Dragon Girl

Ostatni skin na liście to Dragon Girl. To szczegółowy, pięknie dopracowany skin, w którym to znajduje się smok. Skin posiada skrzydła, ogon oraz paszczę, z kolei z przodu prezentuje się dziewczyna z długimi włosami. Mod powstał w 2015 roku przez użytkownika DivergentMiner.

najpopularniejsze skiny Minecraft dragon girl

Tworzenie i wgrywanie skina Minecraft

Każdy gracz Minecrafta ma możliwość stworzenia nowego (lub pobrania gotowego) skina, a następnie wgrania go na serwery Minecrafta, aby wyświetlał się wszystkim graczom. Nie są to trudne czynności, jednak wymagają chwili przygotowania. Z poniższych poradników dowiesz się, czego potrzebujesz, aby stworzyć i w pełni wgrać skiny do Minecrafta:

5/5 - (15 ocen)
Udostępnij ten wpis!
Minecraft

Więcej o Minecraft

Minecraft to gra komputerowa, która została wydana 18 listopada 2011 roku. Jest to bardzo popularna gra o otwartym świecie, która rozwijana jest przez Mojang Studios.

Default image
RitzyRanger
Moje ulubione gatunki gier to: przygodówki i symulatory. Wiele godzin spędziłem eksplorując świat z Larą we wszystkich częściach Tomb Raider. W wolnych chwilach lubię odprężyć się przemierzając kolejne kilometry w OMSI 2.
Liczba artykułów: 201
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody Quizy