Strona główna » Newsy » Aktualizacja The Sims 4 lipiec 2021 – stawy, kalendarz i wspólne gotowanie

Aktualizacja The Sims 4 lipiec 2021 – stawy, kalendarz i wspólne gotowanie

W związku z nadchodzącą premierą dodatku The Sims 4 Wiejska Sielanka, zespół The Sims opublikował właśnie do pobrania lipcową aktualizację do gry. Aktualizacja jest dostępna dla komputerów PC/MAC oraz dla konsol PS4 i Xbox One.

Aktualizacja do The Sims 4 lipiec 2021 – przegląd

W tym miesiącu najważniejszych wydarzeniem dla fanów The Sims 4 jest premiera najnowszego wiejskiego dodatku. Jego premiera przewidziana jest na 22 lipca 2021. W związku z tym twórcy udostępnili aktualizację lipcową do The Sims 4, która wprowadza nowości w postaci kalendarza oraz narzędzia do tworzenia stawów, które powinny udoskonalić i uzupełnić codzienne życie wirtualnych Simów. Patch o numerze PC: 1.77.131.1030 / Mac: 1.77.131.1230 naprawia także kilka najważniejszych błędów z gry. Poniżej przedstawiamy pełny przegląd nowości z najnowszej aktualizacji.

Dwa nowe obrazy LGBTQ+ w aktualizacji The Sims 4

Pierwszą nowością, która została dodana do gry wraz z lipcową aktualizacją jest dodanie dwóch obrazów na ścianę autorstwa Mohammeda Imana Fayazego oraz Ashley Lukashepskiej (w grze przedstawiona jako Alina Łukaszewska). Są one dostępne w zakładce “dekoracje > obrazy i plakaty”. Pierwszy obraz nazywa się “Przepis na dobre chwile” i kosztuje 790 Simoleonów, a drugi obraz nosi nazwę “Bez tytuły” i za niego należy zapłacić 750 Simoleonów. Każdy z nowych obrazów ma do wyboru kilka wersji kolorystycznych.

Aktualizacja lipiec 2021 The Sims 4 obrazy

Nowe fryzury w The Sims 4

Lipcowa aktualizacja do The Sims 4 dodała aż dwie nowe fryzury do trybu tworzenia Sima. Pierwsza z nich to fryzura afro. Tym razem jest to nowy model fryzury, a nie jej aktualizacja jak to miało miejsce w poprzednich miesiącach. Fryzura po prawej to model przeniesiony z dodatku The Sims 4 Uniwersytet. Od teraz każdy fan posiadający podstawową wersję gry będzie miał ją dostępną.

Fryzury the sims 4 aktualizacja lipiec 2021

Aktualizacja informacji w Galerii The Sims 4

Od dzisiejszej aktualizacji do The Sims 4 w momencie pobierania parceli wykonanej przy pomocy kodu bb.moveobjects pojawi się komunikat. Informuje on o potrzebie wpisania kodu przed umieszczeniem parceli, aby wszystkie elementy znajdowały się we właściwym miejscu. Od teraz Simowi architekci nie będą musieli umieszczać tej informacji w opisie.

moveobjects lipiec 2021 aktualizacja the sims 4

Szybsze znalezienie Sima w okolicy

Aktualizacja z lipca do The Sims 4 wprowadza ułatwienie w znalezieniu Simów, którzy są w naszej okolicy. Aby znaleźć Sima, który znajduję się w tej samej okolicy, należy przejść do panelu związków (R) i kliknąć na portret wybranego Sima. Po kliknięciu pojawią się dwie nowe opcje, które pozwalają na przesunięcie kamery na Sima lub zablokowanie kamery na konkretnym Simie.

Skup widok kamery the sims 4 aktualizacja lipiec 2021

Narzędzie tworzenia stawów w The Sims 4

Najważniejszą nowością w lipcowej aktualizacji The Sims 4 jest dodanie narzędzia do tworzenia stawów. Od teraz w trybie budowania dostępne jest specjalne narzędzie, które pozwala na wypełnienie dziury wybraną ilością wody. Można dodać wybraną ilość wody, usunąć wodę o jeden poziom, wskazać dokładnie, do którego poziomu ma znajdować się woda oraz całkowicie usunąć wodę z dziury. Dodany został także specjalny widok, który pozwala określić głębokość wody.

Narzędzie tworzenia stawu The Sims 4 aktualizacja

Stawy mogą mieć różny “style wody”, które można wybrać z nowej zakładki również w trybie budowania. W grze podstawowej dostępnych jest 6 stylów wody: zwykła, chlorowana woda basenowa, marzenie o wodzie, stawowa szumowina, omszała woda, woda z liśćmi i woda ze stawu. Posiadacze dodatku The Sims 4 Spotkajmy Się mogą się cieszyć czteroma dodatkowymi stylami: najczystsza z czystych zielona woda, mąciwoda, basenowe potpourri oraz błyskotliwa kąpiel. Każda zmiana stylu wody łączy się z wydatkiem od 48 do 56 Simoleonów.

Aktualizacja The Sims 4 lipiec stawy

Do stawów z lipcowej aktualizacji do The Sims 4 można dodać różne dekoracje. Ich ilość jest uzależniona od posiadanych rozszerzeń, ale posiadając samą podstawową wersję gry do despocji jest aż 11 nowych obiektów dekoracyjnych. Wśród nich znajdują się kłoda, trzcina oraz lipie wodne. W stawie można umieścić także specjalny znak, który pozwala na zarybienie stanu, z którego następnie można łowić ryby.

Stawy w The Sims 4 aktualizacja lipiec 2021

W stawie mogą także pływać różne dziwie zwierzątka lub latać w pobliżu naturalnego zbiornika wodnego. W zakładce “efekty stawu” dostępnych jest aż 10 rodzajów zwierząt, które można umieścić na wodzie. Są to: rój ważek, kijanki, wiejskie ryby, komary, świetliki, kaczory, kaczki krzyżówki, łabędzie, krokodyl oraz niezidentyfikowany obiekt nurkujący.

Efekt stawu The Sims 4 aktualizacja lipiec 2021

Wspólne gotowanie z dziećmi

Kolejna ważna nowość z lipcowej aktualizacji The Sims 4 to możliwość wspólnego gotowania w kuchni razem z dziećmi. Nowa interakcja pozwola na tworzenie wspólnego posiłku przez aż 5 Simów. Do gotowanie mogą także dołączyć dzieci, które w ramach wspólnego gotowania rozwijają umiejętności umysłowe. Aby zacząć wspólne gotowanie wystarczy kliknąć na lodówkę lub kuchenkę i wybrać opcję “Gotuj z…”.

Wspólne gotowanie aktualizacja the sims 4 Origin

Zajęcia w ogrodzie dla dzieci

Wraz z lipcową aktualizacją do The Sims 4 dzieci zyskały możliwość pomagania w ogrodzie. Dzieci od teraz mogą siać nowe rośliny, odchwaszczać je oraz podlewać. Podczas czynności w ogrodzie dzieci rozwijają umiejętności umysłowe.

Ogrodnictwo dla dzieci the sims 4 aktualizacja czerwiec 2021

Nowa usługa dostawy jedzenia w The Sims 4

Do The Sims 4 została dodana nowa usługa dostawy jedzenia o nazwie “W mig”. Dzięki niej Simowie, oprócz pizzy, mogą zamówić teraz następujące potrawy: kanapka z bekonem, kurczak smażony, misa poke, sałatka caprese, smażony okoń, spaghetti, zupa minestrone oraz zupa z małży. Dostawę można zamówić za pomocą telefonu – sama usługa dowozu kosztuje 10 Simoleonów.

Jedzenie The Sims 4 aktualizacja lipiec 2021

Kalendarz w lipcowej aktualizacji The Sims 4

Dzisiejsza aktualizacja do The Sims 4 wprowadza do podstawowej gry kalendarz znany z dodatku Cztery pory roku. Jest on dostępny pod ikoną w lewym dolnym rogu. W kalendarzu dostępne są informacje o urodzinach, festiwalach lub jarmarkach, a także informacje dotyczące dni pracujących oraz plan lekcji dla dzieci. W kalendarzu można także organizować imprezy specjalne.

Kalendarz w The Sims 4 aktualizacja

Naprawa błędów w The Sims 4

Zespół The Sims w praktycznie każdej aktualizacji gry poprawia część błędów zgłoszonych przez simową społeczność. Tym razem lista poprawionych błędów jest naprawdę długa i obejmuję podstawową grę oraz kilka rozszerzeń. Pełną listę naprawionych błędów można sprawdzić TUTAJ.

5/5 - (64 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
The Sims 4

Więcej o The Sims 4

The Sims 4 to gra symulacyjna z serii The Sims. Premiera gry odbyła się w 2014 i do tej pory jest rozwijana dzięki nowym dodatkom i akcesoriom. Gra opiera się na symulacji życia na każdym z jego etapów.

Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 325
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody