Strona główna » Newsy » Wszystkie obiekty i ubrania z The Sims 4 Licealne lata

Wszystkie obiekty i ubrania z The Sims 4 Licealne lata

Do sieci trafiły właśnie grafiki prezentujące wszystkie obiekty, ubrania, fryzury i akcesoria z najnowszego rozszerzenia do The Sims 4 – Licealne lata. Na graczy czeka pokaźna liczba nowości do dekorowania pokojów nastolatków, a także do wykorzystania w odważnych stylizacjach.

Ubrania, fryzury i akcesoria z The Sims 4 Licealne lata

Wczoraj do The Sims 4 została wydana lipcowa aktualizacja, która wprowadziła wiele nowości m.in. owłosienie ciała, orientację seksualną, a także okrągłe ściany. Oprócz tego w plikach gry znalazły się informacje o całej zawartości (obiektach i ubraniach) z najnowszego dodatku The Sims 4 Licealne lata, który będzie miał swoją premierę już jutro!

Jeden z graczy o nicku SimMattically postanowił podzielić się grafiką, która prezentuje wszystkie obiekty i ubrania z The Sims 4 Licealne lata. Wśród nowości do trybu tworzenia Sima można zauważyć nowe typy owłosienia ciała, nowe fryzury, naszyjniki, a także cienie do powiek. Wygląda na to, że gracze będą mieli w czym wybierać tworząc nowe stylizacje, ponieważ nowych elementów do ubrania jest prawie 200.

Przegląd ubrań z The Sims 4 Licealne lata

Nowy dodatek wprowadzi sporo ubrań dla nastolatków, ale nie zabrakło także kilku nowych elementów dla małych dzieci. Gracze, którzy zdecydują się zakupić Licealne lata, otrzymają także koronę, która przyda się podczas balu oraz biret absolwenta na ukończenie liceum.

Obiekty z The Sims 4 Licealne lata

Skupienie się na nastolatkach, którzy do tej pory byli dosyć często omijani przez twórców, sprawiło, że najnowszy dodatek będzie zawierał aż 250 nowych obiektów! Spora część to obiekty dekoracyjne, które świetnie sprawdzą się w pokojach nastoletnich Simóww. Dodatek The Sims 4 Licealne lata wprowadzi do gry nowe łóżka, drzwi, okna oraz biurka.

Przegląd obiektów z The Sims 4 Licealne lata

Zapewne wielu graczy ucieszy się z trzech nowych komputerów stylizowanych na sprzęty gamingowe oraz z nowego laptopa. Do takiego zestawu świetnie sprawdzą się obiekty, które można zdobyć kupując dodatek przed 8 września – panele led, głośnik bezprzewodowy oraz fotel gamingowy.

5/5 - (18 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
The Sims 4

Więcej o The Sims 4

The Sims 4 to gra symulacyjna z serii The Sims. Premiera gry odbyła się w 2014 i do tej pory jest rozwijana dzięki nowym dodatkom i akcesoriom. Gra opiera się na symulacji życia na każdym z jego etapów.

Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 325
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody