Strona główna » Newsy » Miesiąc Dumy w Dead by Daylight: zawieszka, specjalne transmisje i emotikony!

Miesiąc Dumy w Dead by Daylight: zawieszka, specjalne transmisje i emotikony!

W czerwcu oprócz nowego rozszerzenia w Dead by Daylight, możemy także oczekiwać wielu niespodzianek z okazji Miesiąca Dumy. Studio Behaviour z ogromnym podekscytowaniem podkreśliło jak ważne jest wsparcie społeczności LGBTQIA2+ i z radością zapowiedziało świętowanie Miesiąca Dumy.

Tło fabularne

#IntoTheRainbow Dead by Daylight

Różnorodność to coś, co dla nas wiele znaczy w Dead by Daylight. Zarówno jeśli chodzi o nasz zespół, jak i naszych niesamowicie wspierających fanów, którzy identyfikują się jako członkowie społeczności LGBTQIA2+. Ten szczególny czas w roku to dla nas szansa, by zacząć podwójnie świętować nasze różnice czy cechy, które czynią nas wyjątkowymi i odwdzięczyć się Wam tym samym poświeceniem, wsparciem i miłością, które Wy okazujecie nam.

Zespół Dead by Daylight

Zespół Behaviour pracujący nad Dead by Daylight opublikował na swojej stronie post związany z celebrowaniem Miesiąca Dumy zarówno w grze, jak i obok niej. Z artykułu między innymi możemy się dowiedzieć, że studio podjęło współpracę z zewnętrznymi partnerami – Brianem Kunde i Katie Kaitchuck z GaymerX, którzy specjalizują się integracją motywów LGBTQIA2+ w grach. Choć na tę chwilę w grze nie ma żadnej postaci LGBTQIA2+, współpraca ta sugeruje, że w przyszłości w końcu się to zmieni. Twórcy podkreślają, że istotne jest dla nich poświęcenie wystarczającej ilości czasu na stworzenie nowych historii i postaci, tak aby nie były dla nikogo krzywdzące.

Kod na zawieszkę z tęczową flagą!

Noś dumę w Dead by Daylight! Gracze teraz mogą pochwalić się darmową tęczową ozdobą w grze, którą może nosić każdy ocalały lub można umieścić na haku dowolnego zabójcy.

Kod na flagę LGBT w Dead by Daylight
Zawieszka tęczowa w DBD

Aby otrzymać nową tęczową zawieszkę, wystarczy w sklepie wpisać kod PRIDE. W tym celu wejdź do sklepu, a następnie w prawym górnym rogu kliknij “Wykorzystaj kod”.

Tęczowa zawieszka w Dead by Daylight

#IntoTheRainbow, transmisje i akcje charytatywne

Transmisje z okazji Miesiąca Dumy w Dead by Daylight

Z okazji Miesiąca Dumy, na oficjalnym kanale Twitch Dead by Daylight 18 czerwca odbędzie się transmisja pod hashtagiem #IntoTheRainbow. Zostanie zorganizowany specjalny turniej oraz zbiórka charytatywna. Przez cały czas trwania transmisji będzie można wpłacać datki, a wszystkie uzyskane dochody zostaną przekazane na rzecz Projektu Trevor. Projekt Trevor od ponad 20 lat wykonuje niesamowitą pracę, koncentrując się na zapobieganiu samobójstwom osób LGBTQIA2+ w Stanach Zjednoczonych. Behavior Interactive przekaże również darowiznę na rzecz Project10, organizacji z siedzibą w Quebecu, która koncentruje się na zapewnianiu wsparcia i usług młodzieży LGBTQIA2S+.

Poniżej zamieszczamy linki do oficjalnych kanałów Dead by Daylight:
Twitch – Dead by Daylight
YouTube – Dead by Daylight

Dead by Daylight Mobile Bloodhunt+

Event z okazji Miesiąca Dumy w Dead By Daylight Mobile

Od 14 do 20 czerwca w Dead by Daylight Mobile odbędzie się Bloodhunt + dla wszystkich postaci. Gracze otrzymają 2x punkty krwi i 2x PD postaci za każdą postać, którą zagrają.

Tęczowe emotikony i wywiady

Tęczowe emotikony Dead by Daylight

Na oficjalnym serwerze Discord i kanale Twitch można także znaleźć nowe emotikony przygotowane specjalnie z okazji Miesiąca Dumy. W tym roku zostały dodane emotikony z wronami o wielobarwnym przepierzeniu. Na stronie Dead by Daylight zostaną także opublikowane wywiady przeprowadzone z członkiem społeczności, pracownikiem Behaviour i Fog Whispererami, czyli graczami współpracującymi z DBD z pytaniem przewodnim: Co przyciągnęło osoby queer do świata DBD?

Więcej informacji można uzyskać na oficjalnych mediach społecznościowych:
Facebook – Dead by Daylight
Twitter – Dead by Daylight
Instagram – Dead by Daylight

Życzymy Szczęśliwego Miesiąca Dumy ??

5/5 - (36 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
Dead by Daylight
Default image
Mrrroziu
Miłośnik gier typu horror survival, jak i ogromny fan symulatorów. Ostatnio najwięcej czasu spędzam przy Dead by Daylight, przy grze będącej dla mnie świetnym zastrzykiem adrenaliny. W wolnych chwilach lubię też zaglądać do świata Minecrafta i The Sims realizując tam swoje szalone pomysły.
Liczba artykułów: 22
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody