🏠 Strona główna Poradniki Minecraft Mody 1.17 Jak zainstalować AppleSkin do Minecrafta 1.17+?

Jak zainstalować AppleSkin do Minecrafta 1.17+?

Minecraft 1.17 to świetna gra, która może być rozszerzona o nowe elementy, instalując do niej nowe mody. Poniżej przedstawiam i opisuję jednego z moda o nazwie AppleSkin, który pozwala pokazać nasycenie i wyczerpanie do HUD (interfejsu gry).

Co to jest AppleSkin?

AppleSkin to mod do gry Minecraft, dzięki któremu można zobaczyć podgląd na nasycenie i poziomu wyczerpania. Mod pozwala na podgląd, ile głodu lub życia zostanie przywrócone graczowi, gdy ten będzie trzymał jedzenie w ręce. Jest to całkiem przydatny mod, który pozwala na 100% wykorzystanie jedzenia w grze.

Mod AppleSkin jest następcą AppleCore, który działa nie tylko w trybie dla jednego gracza, ale również na różnych serwerach. Mod AppleSkin jest bardzo prosty w obsłudze, jednak wymaga prostej instalacji.

Jak zainstalować AppleSkin dla Minecrafta 1.17+?

Aby zainstalować AppleSkin, należy podążać poniższą instrukcją krok po kroku. Nie jest ona długa, ponieważ zawiera 4 kroki instalacji.

Krok 1: Pobierz i zainstaluj Forge dla Minecraft 1.17+

Mod działa w oparciu o rozszerzenie Forge dla Minecrafta 1.17+. Forge to narzędzie, które pozwala na instalację modów do gry w prosty sposób. Jeżeli masz już zainstalowany Forge dla 1.17+, ten krok możesz pominąć.

Jeżeli jednak nie masz jeszcze zainstalowanego Minecrafta 1.17+, poniżej przedstawiam instrukcję instalacji Forge.

Zainstaluj Forge dla Minecrafta 1.17+

Krok 2: Pobierz AppleSkin dla Minecraft 1.17+

Kiedy Forge jest już zainstalowany, przechodzimy do kolejnego kroku, jakim jest pobranie odpowiedniego pliku moda. W tym celu przechodzimy na poniższą stronę:

Pobierz AppleSkin dla Minecraft 1.17+

Następnie z listy wybieramy tę wersję moda, która zgodna jest z zainstalowanym Forge z kroku 1. W przypadku tego poradnika jest to najnowsza, dostępna wersja.

Pobieranie AppleSkin dla Minecrafta 1.17+

Pobieranie odbywa się automatycznie, po wciśnięciu przycisku ze strzałką skierowaną w dół.

Krok 3: Przenieś pobrany plik do folderu Mods

Po pobraniu pliku AppleSkin, należy go przenieść do odpowiedniego folderu Mods. W tym celu należy wpisać w wyszukiwarce systemu (to jest lupa na pasku zadań) frazę %appdata%.

Szukanie folderu Mods do instalacji AppleSkin 1.17+

Po wybraniu tego folderu otworzy się folder Roaming. Dalej należy przejść do .minecraft oraz później do folderu Mods i tutaj przenieść pobrany plik.

Przeniesiony plik AppleSkin dla Minecrafta 1.17+

Krok 4: Uruchamianie Minecrafta 1.17 z AppleSkin

Na samym końcu wystarczy uruchomić grę wraz z odpalonym modem AppleSkin. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że należy uruchomić wersję Minecrafta z zainstalowanym Forge.

Po poprawnej instancji na pasku głodu powinny pojawić się nowe elementy, a po najechaniu myszką na jedzenie pokażą się podstawowe informacje o nasyceniu i ilość przywracanego życia.

Informacje o głodzie i nasyceniu - AppleSkin

Udostępnij ten wpis!
Minecraft

Więcej o Minecraft

Minecraft to gra komputerowa, która została wydana 18 listopada 2011 roku. Jest to bardzo popularna gra o otwartym świecie, która rozwijana jest przez Mojang Studios.

Default image
RitzyRanger
Moje ulubione gatunki gier to: przygodówki i symulatory. Wiele godzin spędziłem eksplorując świat z Larą we wszystkich częściach Tomb Raider. W wolnych chwilach lubię odprężyć się przemierzając kolejne kilometry w OMSI 2.
Liczba artykułów: 193
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody Quizy