Strona główna » Newsy » Farming Simulator 22 Rolnictwo precyzyjne – zapowiedź darmowego DLC

Farming Simulator 22 Rolnictwo precyzyjne – zapowiedź darmowego DLC

Studio GIANTS Software zapowiedziało bezpłatny dodatek do Farming Simulator 22 o nazwie Rolnictwo precyzyjne. Rozszerzenie nawiązuje do projektu Precision Farming rozpoczętego przez firmę John Deere i finansowanego przez EIT Food w celu podniesienia świadomości i poszerzenia wiedzy na temat rolnictwa ekologicznego.

Rolnictwo precyzyjne w Farming Simulator 22

Farming Simulator 22 zadebiutuje już 22 listopada 2021 roku i będzie dostępny na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xbox Series X/S. Mimo to twórcy gry zapowiedzieli już pierwszy oficjalny dodatek do gry o nazwie Rolnictwo precyzyjne. Jest to kontynuacja dodatku, który został wydany do Farming Simulator 19, który okazał się sukcesem w serii bo fani pobrali go aż milion razy na PC i konsolach.

Farming Simulator 22 Precision farming

Podczas gdy pierwsza wersja dodatku zawiera podstawy technologii rolnictwa precyzyjnego, takie jak pobieranie próbek gleby, zmienne dawki i analiza ekonomiczna, nowy dodatek do Farming Simulator 22 zostanie rozszerzony o kolejne nowości. DLC będzie pozwalało na wdrożenie zaawansowanych technologii rolnictwa precyzyjnego: Aby zwiększyć zrównoważony rozwój gospodarstw, wprowadzone zostaną czujniki optyczne. Pozwala to na zredukowanie stosowania herbicydów oraz nawozów organicznych i mineralnych, a to będzie miało wpływ na zmniejszenie śladu środowiskowego, tak jak na prawdziwych polach. Dodatek to jeden z wielu wysiłków EIT, aby podnieść świadomość i poszerzyć wiedzę na temat zrównoważonego rolnictwa

Rolnictwo precyzyjne – data premiery

Studio GIANTS Software koncentruje się obecnie na nadchodzącej premierze Farming Simulator 22, która odbędzie się 22 listopada. Nowa wersja DLC Rolnictwo precyzyjne zostanie wydana wiosną 2022 roku. Więcej informacji na temat rozszerzenia zostanie udostępniona na corocznym wydarzeniu GIANTS Software FarmCon 21 lipca, który będzie transmitowany na oficjalnym kanale studia na Twitchu od 21 do 23 lipca.

5/5 - (30 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
Farming Simulator 22
Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 325
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody