Strona główna » Newsy » Aktualizacja The Sims 4 luty 2022 – ślubne przygotowania

Aktualizacja The Sims 4 luty 2022 – ślubne przygotowania

EA wydało właśnie nową aktualizację do The Sims 4, która głównie skupia się na ślubach oraz przygotowuje grę na nowy pakiet rozgrywki – Ślubne historie. Fani otrzymali nowe kolory ubrań oraz nowy typ parceli.

Ślubna aktualizacja The Sims 4 – przegląd

Wraz z nadchodzącą premierą pakietu rozgrywki The Sims 4 Ślubne historie, EA postanowiło wydać aktualizację do gry podstawowej, która zawiera nowe kolory ślubnych ubrań, nowy typ parceli oraz możliwość stworzenia pary zakochanych w trybie tworzenia Sima. Dzięki tej aktualizacji posiadacze The Sims 4 będą mogli stworzyć ciekawsze śluby oraz wesela nie posiadając ślubnego pakietu rozgrywki.

Nowy typ związku w The Sims 4

Najnowsza aktualizacja do The Sims 4 wprowadza możliwość stworzenia narzeczonych w trybie tworzenia Sima. Dotychczas możliwe było, albo stworzenie dwóch Simów, którzy nie mają ze sobą żadnych kontaktów lub już gotową parę po ślubie. Nowy typ związku pozwala na uczestniczenie w ślubnej ceremonii zakochanych w sobie Simów.

Status związku aktualizacja The Sims 4 luty 2022

Lokal weselny w aktualizacji The Sims 4

Organizując ślub w The sims 4, fani musieli organizować je na parcelach domowych lub w parkach albo klubach. Najnowsza aktualizacja do The Sims 4 wprowadza nowy typ parceli – Lokal weselny. Jest to specjalny typ, który przeznaczony jest głównie do ceremonii ślubnych oraz wesel w grze. Lokal weselny ma tylko jeden obiekt w wymaganiach i jest nim łuk weselny.

Lokal weselny aktualizacja The Sims 4 luty 2022

Muzyka z całego świata w grze podstawowej

Muzyka z całego świata to stacja radiowa, która pojawiła się w grze wraz z dodatkiem The Sims 4 Miejskie Życie z 2016 roku. Dzisiejsza aktualizacja do The Sims 4 wprowadza tę radiostację do podstawowej wersji gry wraz z czterema utworami ze ślubnych historii. Utwory, które były dołączone pierwotnie do tej stacji radiowej, pozostają na wyłączność dla graczy, którzy posiadają miejski dodatek. Oprócz tego stacja z romantyczną muzyką wzbogaciła się o utwór ze zwiastuna The Sims 4 ślubne historie.

Nowa stacja radiowa aktualizacja The Sims 4 luty 2022

Nowości w trybie tworzenia Sima w The Sims 4

Aby jeszcze bardziej urozmaicić ślubne ceremonie oraz wesela w The Sims 4, twórcy postanowili dodać kilka nowości w trybie tworzenia Sima. Jedną z nich jest bindi, czyli znak na czole oraz nowe paznokcie – francuskie tipsy.

Przegląd nowości aktualizacja The Sims 4 luty 2022

Nowe kolory sukienek

Oprócz tego najnowsza aktualizacja do The Sims 4 wprowadza nowe kolory do ślubnych i weselnych kreacji. W trybie tworzenia Sima dwie krótkie sukienki oraz trzy długie z podstawowej gry otrzymały zupełnie nowe wersje kolorystyczne.

Kolory sukienek aktualizacja The Sims 4 luty 2022
Nowe sukienki aktualizacja The Sims 4 luty 2022

Nowe kolory garniturów

Nowych kolorów doczekały się także męskie ubrania ślubne. Najnowsza aktualizacja wprowadza nowe kolory dla dwóch garniturów z The Sims 4. Wśród nowych odcieni można zauważyć także wersje z tęczowymi kolorami – w tym przypadku Sim ma tęczowy krawat oraz tęczową chusteczkę.

Nowe marynarki aktualizacja The Sims 4 luty 2022

Nowe kolory ubrań dla dzieci

Aktualizacja The Sims 4 z lutego nie ominęła także dzieci i ich ubrań. W trybie tworzenia Sima małe dzieci oraz chłopcy otrzymali nowe kolory dla garniturów, a dla dziewczynek twórcy dodali kilka wersji kolorystycznych sukienki z darmowego pakietu świątecznego.

Co nowego aktualizacja The Sims 4 luty 2022

Nowości w trybie kupowania w aktualizacji The Sims 4

Dla fanów organizowania ślubów twórcy przygotowali także kilka nowości w trybie kupowania. Dzisiejsza aktualizacja do The Sims 4 wprowadza nowe wersje kolorystyczne dla dwóch łuków weselnych z podstawowej wersji gry. Od teraz każdy z nich posiada 15 wariantów do wyboru.

Kolory łuki weselne aktualizacja The Sims 4 luty 2022

Nowych wersji kolorystycznych doczekały się także pergole, które idealnie sprawdzą się na weselu zorganizowanym pod gołym niebem. Od teraz obiekt ten ma aż 12 wersji kolorystycznych.

Pergola weselna aktualizacja The Sims 4 luty 2022

Naprawione błędy z The Sims 4

Najnowsza aktualizacja The Sims 4 naprawia prawie 40 błędów, które mogły pojawiać się u niektórych graczy. Od teraz klikając na twarz Sima, nie będzie od razu uruchamiany tryb edycji detali, a problemy z ładowaniem parcel już nie powinny występować. Cała lista naprawionych błędów dostępna jest tutaj.

5/5 - (26 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
The Sims 4

Więcej o The Sims 4

The Sims 4 to gra symulacyjna z serii The Sims. Premiera gry odbyła się w 2014 i do tej pory jest rozwijana dzięki nowym dodatkom i akcesoriom. Gra opiera się na symulacji życia na każdym z jego etapów.

Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 325
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody