Strona główna » Artykuły » Szukasz listy najlepszych serwerów Minecraft? Znajdziesz ją tutaj!

Szukasz listy najlepszych serwerów Minecraft? Znajdziesz ją tutaj!

Jako gracz Minecrafta doskonale wiesz, że naprawdę fajna zabawa zaczyna się dopiero na serwerach multiplayer. Wybór jest ogromny, więc znalezienie dobrego serwera bywa trudne. Z pomocą przychodzą jednak specjalne serwisy, które znacznie Ci to ułatwią. Znajdziesz je poniżej!

Serwer w Minecrafcie – co to takiego i jak zagrać?

Dzięki publicznym serwerom Minecraft masz niepowtarzalną szansę, by przeżyć unikalne doświadczenie, jakiego nie zaznasz w trybie jednoosobowym. Zagraj ze znajomymi i wspólnie przeżyj niepowtarzalną przygodę. Dołącz do wielotysięcznej społeczności i walcz o przetrwanie lub zabłyśnij Twoimi zdolnościami budowniczymi.

Tylko jak zagrać na serwerze Minecraft za darmo? To proste!

  • Minecraft Java Edition – kliknij przycisk „Tryb Wieloosobowy”. Następnie wciśnij „Dodaj serwer”. W odpowiednich okienkach wpisz adres i nazwę serwera i kliknij „Gotowe”. Serwer trafi na Twoją listę i będziesz mógł do niego dołączyć.
  • Minecraft for Windows (Bedrock Edition) – w menu głównym naciśnij „Graj”. Następnie w zakładkach w górnej części ekranu wybierz „Serwery”, a potem „Dodaj serwer”. Tu również musisz wpisać adres IP serwera oraz jego nazwę. Po kliknięciu „Graj” od razu rozpoczniesz zabawę!

No dobrze, tylko gdzie znajdziesz darmowe serwery Minecraft, w które warto zagrać?

Jak znaleźć najlepsze serwery MC? Sprawdzone serwisy z listą serwerów Minecraft dla graczy

Po przekopaniu internetu i wielu testach okazało się, że listy-minecraft.pl to strona, gdzie znajdziesz najczęściej aktualizowane i największe serwery Minecraft.

Znajdziesz na niej wszystko, czego potrzebujesz, by dobrze bawić się ze znajomymi w Minecrafcie:

  • adresy IP serwerów;
  • nazwy publicznych serwerów;
  • wyszukiwarkę serwerów Minecraft,
  • liczbę osób online.

Jednak największą zaletą serwisu listy-minecraft.pl jest system głosów społeczności. Dzięki niemu szybciej znajdziesz serwery, na których znajdziesz najciekawsze tryby i mapy oraz największą społeczność (nawet ponad 2000 graczy jednocześnie!

Graj w SkyBlock, BedWars, Survival (SMP), Creative i innych trybach gry w Minecrafcie

Publiczne serwery Minecraft oferują znacznie więcej trybów rozgrywki niż standardowy Survival i Creative (choć i one cieszą się ogromną popularnością). Poniżej znajdziesz najciekawsze z nich!

SkyBlock – zamień podniebną wysepkę w królestwo i pokonaj innych graczy

Trafiasz na malutką wysepkę. Znajduje się na niej tylko drzewo, kilka bloków ziemi, wiaderka z wodą i lawą oraz kilka rodzajów roślin. Tylko tyle wystarczy, żeby stworzyć prawdziwe królestwo z nieskończonymi zasobami. Rozbuduj wyspę, pokonaj innych graczy i przejmij ich skrawki lądu.

Sprawdź też inne wersje tego trybu, które znajdziesz na lista-minecraft.pl: LavaBlock i WaterBlock!

BedWars – PvP do ostatniego łóżka na mapie!

To jedna z najciekawszych form rozgrywki o charakterze turniejowym. Na każdej z 4 wysp respią się 4-osobowe drużyny. Ich celem jest pokonanie wszystkich przeciwników. Ale pokonanie wroga w starciu nic nie da – musisz zniszczyć jego łóżko. Dopiero wtedy nie będzie mógł się zrespić.

Buduj i wykaż się sprytem oraz ostrożnością, a Twoja drużyna odniesie sukces.

Hunger Games – Igrzyska Śmierci na serwerach w Minecrafcie!

To jeden z najstarszych (i najlepszych!) trybów na serwerach Minecraft. To prawdziwy survival, w którym przeżyje tylko jedna osoba. Kilkunastu graczy zostaje wrzuconych na ogromną arenę z jednym zadaniem – przetrwać. Zdobądź mocny ekwipunek w startowych skrzyniach na środku mapy i nie daj się zabić lub ucieknij w las i znajdź najlepszą pozycję do cichej eliminacji wrogów. Masa emocji gwarantowana!

Przekonaj się, że na tych serwerach Minecraft koniecznie musisz zagrać!
Wiesz już, gdzie znaleźć najlepszą listę serwerów do Minecrafta. Jeśli chcesz, skorzystaj z głosów społeczności i wybierz najpopularniejszy serwer MC. Rozwijaj swoją kreatywność, buduj, rywalizuj i walcz. Nie zwlekaj dłużej – zajrzyj na portal listy-minecraft.pl i wbijaj na serwer, który najbardziej Ci się spodobał!

Artykuł partnera

5/5 - (16 ocen)
Udostępnij ten wpis!
Minecraft

Więcej o Minecraft

Minecraft to gra komputerowa, która została wydana 18 listopada 2011 roku. Jest to bardzo popularna gra o otwartym świecie, która rozwijana jest przez Mojang Studios.

Default image
Redakcja RitzyRanger
Liczba artykułów: 0
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody