🏠 Strona główna Zapowiedzi Minecraft Legends – oficjalna zapowiedź nowej gry strategicznej

Minecraft Legends – oficjalna zapowiedź nowej gry strategicznej

Właśnie poznaliśmy nową grę z uniwersum Minecrafta – tym razem twórcy postawili na połączenie akcji i gry strategicznej. Wiemy kiedy można spodziewać się premiery oraz na jakie platformy zostanie wydany nowy tytuł.

Zapowiedź Minecraft Legends

Wczoraj na oficjalnej stronie Minecrafta oraz w serwisie YouTube opublikowany został zwiastun najnowszej gry z uniwersum klockowego świata o nazwie: Minecraft Legends. Nowy tytuł zadebiutuje w 2023 roku na komputerach PC oraz na konsolach Xbox, PlayStation i Nintendo Switch.

Minecraft Legends to gra akcji z elementami strategicznymi. Tytuł będzie zawierał rozbudowany tryb fabularny dla jednego gracza, tryb kooperacji oraz moduł PvP. Gracz trafi do świata Overworld, który został zaatakowany przez Pigliny, które stopniowo dokonują zniszczeń oraz atakują wioski. Zadaniem protagonisty będzie zawieranie sojuszy oraz przygotowywanie się do starć z hordami świń. W grze dostępne będzie budowanie rozmaitych fortyfikacji oraz konstruowanie broni.

Minecraft Legends zwiastun

Za stworzenie Minecraft Legends odpowiedzialne jest studio Mojang oraz Blackbird Interactive. W najbliższym czasie powinniśmy poznać kolejne szczegóły dotyczące nowej gry. Tymczasem zapraszamy do zapoznania się z przeglądem Minecraft 1.19 The Wild Update, czyli najnowszej aktualizacji.

5/5 - (20 ocen)
Udostępnij ten wpis!
Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 249
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody Quizy