Strona główna » Promocje » Steam: Promocja na Transport Fever!

Steam: Promocja na Transport Fever!

W ramach promocji Szaleństwo w środku tygodnia na Steam jest Transport Fever za 25 złotych! Promocja wynosi aż -80%, czyli promocja jest całkiem spora. Gra Poleca na budowaniu dobrze skomunikowanego transportu osób i rzeczy między miastami, uwzględniając obecne zapotrzebowania miasta i fabryk. Swoje zyski opieramy głównie na transporcie produktów i przedmiotów. W grze odwzorowanie jest kilkanaście pojazdów, wagonów, lokomotyw i wiele innych. Oprócz tworzenia sieci linii kolejowych, zajmiemy się też budową linii autobusowych, tramwajowych, a także połączenia ich samolotem. Jeżeli ktoś lubi takie rzeczy, lubi budować, tworzyć linie, transport miejski i odpowiadać na potrzeby mieszkańców – jest to idealny moment na uzupełnienie swojej biblioteki na Steam i czas na bycie krajowych zarządcą infrastruktury.

Promocja Transport Fever

Promocja ograniczona czasowo

Jeżeli nie jesteś pewien zakupu – powinieneś się pośpieszyć. Promocja kończy się już 8 listopada. Link do gry znajduje się tutaj.

5/5 - (1 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
Default image
RitzyRanger
Moje ulubione gatunki gier to: przygodówki i symulatory. Wiele godzin spędziłem eksplorując świat z Larą we wszystkich częściach Tomb Raider. W wolnych chwilach lubię odprężyć się przemierzając kolejne kilometry w OMSI 2.
Liczba artykułów: 204
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody