Strona główna » Newsy » Phasmophobia aktualizacja maj – zmiany w zachowaniu duchów

Phasmophobia aktualizacja maj – zmiany w zachowaniu duchów

Wczoraj do gry Phasmophobia została wydana nowa aktualizacja, która wprowadza szereg zmian w zachowaniu duchów podczas polowania oraz poprawia kilka najważniejszych błędów.

Nowości w Phasmophobia

Najnowsza aktualizacja do Phasmophobii dodaje możliwość zmiany głośności poszczególnych graczy również w początkowym pokoju. Do tej pory głośność można było regulować tylko po przejściu do konkretnej lokacji.

Phasmophobia aktualizacja 2021 głośność graczy

Kolejną znaczącą nowością w grze jest pojawienie się w lokacjach Grafton i Bleasdale nowych kryjówek w postaci materacy oraz szafek. Ma to związek z nowych zachowaniem duchów, które mogą zgubić gracza jeżeli ten zniknie z ich widoku i schowa się np. za materacem czy szafką.

Zmiany w zachowaniu duchów

Aktualizacja wprowadza szereg zmian, które mają podwyższyć poziom trudności podczas polowania. Od teraz duchy sprawiają wrażenie bardziej inteligentnych – pamiętają ostatnią widoczną lokalizację gracza oraz potrafią znaleźć gracza za pomocą głosu (nawet gdy jest schowany w szafie).

 • Duch nie będzie się już poruszał na początku polowania, która trwa teraz 5 sekund zamiast 8. Ma to na celu uniknięcie nieporozumień co do tego, kiedy polowanie faktycznie się rozpoczęło.
 • Wszystkie duchy z wyjątkiem Revenantów będą się teraz poruszać coraz szybciej, jeśli zobaczą Cię podczas polowania. Prędkość spadnie tylko wtedy, gdy nie będą Cię widzieć po sprawdzeniu Twojej ostatniej znanej lokalizacji.
 • Duch ma teraz szansę na lekkie uchylenie obu drzwi szafy w tym samym czasie podczas polowania.
 • Duch ma teraz 50% szans, aby przypomnieć sobie, gdzie ostatnio widział cię podczas ostatniego polowania i przeszuka ten obszar podczas następnego polowania.
 • Jeśli nadal rozmawiasz w szafce lub szafie, a duch wie, że tam jesteś, teraz całkowicie otworzy oba drzwi szafy lub szafki przy drugiej próbie, nawet jeśli je chwytasz.
 • Meble będą teraz blokować linię wzroku między tobą a duchem. Oznacza to, że na wszystkich mapach jest teraz o wiele więcej miejsc, które możesz ukryć, a nie tylko szafy i skrytki.
Phasmophobia aktualizacja zachowanie duchów

Aktualizacje w rozgrywce

Twórca w najnowszej aktualizacji Phasmophobii zmienił działanie krucyfiksu, który od teraz powoduje 5-sekundowe opóźnienie pomiędzy atakami. Z gry zostały usunięte klucze do piwnicy i garażu, które aktualnie nie miały żadnego zastosowania.

 • Asylum: zwiększono rozmiar ikon graczy na mapie ciężarówki.
 • Więzienie i szkoła: Optymalizacje, aby znacznie poprawić czas ładowania i liczbę klatek na sekundę.
 • Nie możesz już klikać żadnych przycisków interfejsu użytkownika związanych z trybem dla wielu graczy (dołącz, utwórz itp.) W menu głównym, gdy nadal łączysz się z serwerem lub nowym regionem.
 • Krucyfiksy będą teraz powodować 5-sekundowe opóźnienie między każdą próbą polowania, gdy zostanie użyty przez ducha.
 • Usunięto klucze do garażu i do piwnicy, ponieważ obecnie nie mają one celu.
 • Bleasdale: Kilka drobnych zmian w oświetleniu, aby pomóc w wydajności.
 • Światło obszaru Non-VR oświetli teraz sprzęt w twojej dłoni, co pozwoli ci zobaczyć, co trzymasz w ciemności.
 • Usunięto efekt haptyczny odgłosów kroków. W przyszłości zostanie dodanych więcej elementów dotykowych.
 • Tanglewood: Pomieszczenie w garażu zostało nieznacznie zmienione, aby zapobiec wykorzystaniu błędów gry.
4.9/5 - (36 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
Phasmophobia

Więcej o Phasmophobia

Phasmophobia to gra survival horror, który został przygotowany pod rozgrywkę wieloosobową do czterech osób. W grze wcielamy się w łowców duchów, którzy mają za zadanie rozwiązać zagadkę, jaki duch znajduje się w konkretnym miejscu. Gra dostępna jest od 18 września 2020 we wczesnym dostępnie na platformie Steam, a pełna premiera zaplanowana jest na 2022 rok.

Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 325
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody