Strona główna » Newsy » Just Dance 2022 – opublikowano zwiastun i pierwsze piosenki

Just Dance 2022 – opublikowano zwiastun i pierwsze piosenki

Ubisoft wczoraj podczas transmisji live ogłosił kolejną część kultowej serii tanecznej Just Dance 2022. Gracze w najnowszej odsłonie będą mogli zatańczyć m.in. do hitu Todricka Halla.

Najważniejsze informacje o Just Dance 2022

Podczas wczorajszej konferencji o nazwie Ubisoft Forward producenci zaprezentowali dwunastą odsłonę gry z serii Just Dance z dopiskiem 2022. Najnowsza część zaoferuję graczom ponownie 40 nowych piosenek. Wśród nich najbardziej wyróżniony został hit Nails, Hair, Hips, Heels od Todricka Halla. Autor piosenki specjalnie dla Just Dance 2022 nagra specjalną wersję, aby spełniała ona restrykcje wiekowe 3+ dla gry.

Just Dance 2022 premiera

Premiera Just Dance 2022 przewidziana jest na 4 listopada 2021 roku. Gra dostępna będzie na następujące konsole: Nintendo Switch, PlayStation4, PS5, Xbox Series X|S, Xbox One oraz Stadia. Wszyscy gracze kupując najnowszą odsłonę otrzymają miesięczny dostęp do Just Dance Unlimited, czyli usługi, która zwiera ponad 700 piosenek i układów tanczenych.

Zwiastun Just Dance 2022

Wraz z zapowiedzią Ubisoft opublikował także zwiastun Just Dance 2022. Głównie skupiony on jest wokół głównego hitu tej odsłony, czyli Nails, Hair, Hips, Heels.

Just Dance 2022 – lista piosenek

Producenci Just Dance 2022 wraz z zapowiedzią zdradzili, że najnowsza odsłona będzie zawierać 40 piosenek. Ich pełna lista nie jest jeszcze znana, ale już wiadomo, że wśród hitów znajdą się następujące piosenki:

  • Todrick Hall – Nails, Hair, Hips, Heels
  • Imagine Dragons – Believer
  • Ciara – Level Up

W Internecie krążą plotki, że w Just Dance 2022 mają pojawić się jeszcze następujące piosenki:

  • Beyoncé – Run the World (Girls)
  • Katy Perry – Last Friday Night (T.G.I.F.)
  • Meghan Trainor – Funk
  • Anuel AA, Daddy Yankee, Karol G, Ozuna & J Balvin – China

5/5 - (33 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
Just Dance 2022

Więcej o Just Dance 2022

Just Dance 2022 to kolejna gra komputerowa z serii Just Dance. Jest to rytmiczna gra, która została przygotowana przez Ubisoft Paris. Jest to trzynasta główna odsłona serii.

Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 325
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody