Strona główna » Artykuły » Nadchodzące premiery gier, jakich tytułów możemy się spodziewać w najbliższym czasie?

Nadchodzące premiery gier, jakich tytułów możemy się spodziewać w najbliższym czasie?

Chociaż tradycyjnie połowa lata to środek sezonu ogórkowego, nie można powiedzieć, żeby w świecie gamingu nastąpiło szczególne spowolnienie. Na radarze pojawia się coraz to więcej ciekawych propozycji, a już jesień i zima z pewnością zapewnią moc wrażeń fanom elektronicznej rozrywki. Jednak i w najbliższym czasie jest na co czekać, więc poznaj premiery równie gorące, co tegoroczne lato!

Premiery 2022 – na co warto czekać?

Branża gier po udanych licznych premierach pierwszej połowy roku nie traci tempa i uraczy fanów wieloma długo wyczekiwanymi tytułami. Wybór jest spory i powinien zadowolić miłośników wielu gatunków, a zatem pora spojrzeć na najciekawsze nadchodzące premiery gier!

  1. Two Point Campus – pełna humoru strategia ekonomiczna, 
  2. Saints Row – reboot zwariowanej gry akcji w otwartym świecie, 
  3. The Lord of the Rings: Gollum – uniwersum Władcy Pierścieni z nowej perspektywy,
  4. A Plague Tale: Requiem – przygodowa gra akcji umiejscowiona w średniowiecznej Francji
  5. Company of Heroes 3 – długo oczekiwana kontynuacja serii drugowojennych RTS-ów,
  6. Hello Neighbor 2 – nowa, jeszcze lepsza wersja pełnej ciekawych mechanik skradanki,
  7. God of War: Ragnarok – do pokonania po raz kolejny czekają zastępy wrogów, a wszystko w uwielbianych klimatach mitologii nordyckiej.

To oczywiście tylko wybrane premiery, których można się spodziewać jeszcze w 2022 roku, ale wiele innych tytułów również zasługuje na uwagę, zwłaszcza liczne rebooty i remaki znanych serii. Poza tym zbliżający się małymi na razie krokami rok 2023 również nie powinien nikogo zawieść!

Premiery 2022 - na co warto czekać?

W co zagramy w 2022 roku? Opis premier!

Premiery gier 2022 zaskakują różnorodnością! Oto czego można się spodziewać w najbliższym czasie po producentach gier. Jak widać, każdy znajdzie coś dla siebie!

Two Point Campus – premiera 9 sierpnia 2022

Miłośnicy poprzednika, Two Point Hospital, odnajdą się w nowej produkcji jak w domu. Ekonomiczna strategia tym razem odda w nasze ręce stery nad uniwersytetem, a co za tym idzie trzeba będzie zadbać o liczne aspekty związane z kadrami i jakością kształcenia. W pakiecie sporo absurdalnego humoru!

Saints Row – premiera 23 sierpnia 2022

Prequel i reboot serii o walkach gangsterów z pewnością wniesie powiew świeżości do tej uznanej marki. Zawsze wyróżniała się ona wśród innych przedstawicieli gier akcji w otwartych światach swoim nietuzinkowym humorem i mnogością ciekawych mechanik. Nowa odsłona podąży tymi dawnymi tropami w unowocześniony i rozbudowany sposób. Mona spodziewać się licznych szaleństw z ciekawymi postaciami, pojazdami i broniami!

God of War: Ragnarok – premiera 9 listopada 2022

Nowa odsłona przygód Kratosa zapewne nie zrewolucjonizuje gier akcji nastawionych na walkę wręcz, ale na pewno fani Boga Wojny i tak będą zadowoleni. Tym razem dla Kratosa i jego syna głównym zagrożeniem będzie tytułowy Ragnarok, czyli w mitologii nordyckiej swoisty koniec świata. Rdzeń rozrywki czyli walka z zastępami przeciwników na pewno będzie satysfakcjonująca jak zawsze!

Company of Heroes 3 – premiera 17 listopada 2022

Fani musieli czekać 9 lat, ale zbliża się kolejna odsłona legendarnej serii RTS w realiach II wojny światowej! Nowe misje, jednostki i mechaniki, w tym nietypowa dla gatunku aktywna pauza na pewno przyciągną także graczy nieznających tej serii. Twórcy zapowiadają wiele nowych możliwości taktycznych!

W co zagramy w 2022 roku? Opis premier!

To będzie dobry rok w branży!

Wybrane marki zaskarbiły sobie rzesze fanów, ale nie można zapomnieć o licznych premierach i aktualizacjach w świecie gier niezależnych. Także w 2023 roku będzie na co czekać: ARK 2, Diablo IV czy S.T.A.L.K.E.R. 2, a to tylko najbardziej oczywiste przykłady! Bez wątpienia fani gamingu nie mają powodów do narzekań w najbliższym czasie!

Artykuł partnera

5/5 - (18 ocen)
Udostępnij ten wpis!
Default image
Redakcja RitzyRanger
Liczba artykułów: 0
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody