Strona główna » Newsy » Xbox Game Pass luty 2022 – 10 nowych gier

Xbox Game Pass luty 2022 – 10 nowych gier

Microsoft opublikował listę gier, które trafią w pierwszej połowie lutego do usługi Xbox Game Pass oraz PC Game Pass. Wśród 10 nowych gier znalazły się aż 3 premierowe tytuły.

Xbox Game Pass luty 2022 – lista gier

Właśnie poznaliśmy gry, które pojawią się w usłudze Xbox Game Pass w lutym. W ciągu 14 dni Microsoft udostępni subskrybentom aż 10 tytułów, więc z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. W usłudze pojawi się kilka tytułów dla fanów gier akcji, przygodówek oraz RPG.

Oto lista gier dostępnych w Xbox Game Pass w pierwszej połowie lutego 2022:

 • Contrast (chmura i konsole) – 3 lutego
 • Dreamscaper (chmura, konsole i PC) – 3 lutego
 • Telling Lies (chmura, konsole i PC) – 3 lutego
 • Besiege (Game Preview) (chmura, konsole i PC) – 10 lutego
 • CrossfireX (konsole) – 10 lutego
 • Edge of Eternity (chmura, konsole i PC) – 10 lutego
 • Skul: The Hero Slayer (chmura, konsole i PC) – 10 lutego
 • The Last Kids on Earth and the Staff of Doom (chmura, konsole i PC) – 10 lutego
 • Ark: Ultimate Survivor Edition (chmura, konsole i PC) – 14 lutego
 • Infernax (chmura, konsole i PC) – 14 lutego
Lista gier Xbox Game Pass luty 2022

Gry warte uwagi – Xbox Game Pass luty 2022

Fani gier wieloosobowych na pewno powinni zwrócić uwagę na Ark: Ultimate Survivor Edition w Xbox Game Pass. To sandboksowy symulator przetrwania, w którym przeciwnikami są prehistoryczne gady. Gracz trafia z pustym ekwipunkiem na nieznaną wyspę, na której musi przetrwać zbierając surowce oraz gromadząc pożywienie. Tytuł oferuję także system rozwoju postaci oraz craftowania broni i innych narzędzi. W grze dostępnych jest ponad 100 gatunków dinozaurów, przez którymi można się skryć budując bazę. Tytuł nastawiony jest na grę multiplayer, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby grać w pojedynkę.

Ark: Ultimate Survivor Edition Xbox Game Pass luty 2022

Dla graczy kochających zagadki Microsoft udostępni w lutym w Xbox Game Pass – Telling Lies. To nietypowy thriller psychologiczny, w którym gracz zasiada przed laptopem z nagraniami czterech bohaterów. Celem gry jest zagłębienie się w historię każdego z nich i odszukanie odpowiedzi na nurtujące pytania. W grze dostępna jest także wyszukiwarka, która pozwala popchnąć wątki do przodu poprzez odnajdywanie nowych informacji. Całość zabawy polega na nieliniowym rozwiązywaniu zagadek, który zależy tylko do gracza i jego intuicji.

Telling Lies Xbox Game Pass luty 2022

W tym miesiącu w Xbox Game Pass pojawi się także tytuł dla fanów jRPG. Edge of Eternity to RPG akcji z turowym systemem walki. W grze obserwujemy historię świata Heryon, które zostało zaatakowane przez obcą cywilizację. Tajemniczy wirus sprawia, że ludzie i zwierzęta zamieniają się w śmiercionośnie roboty. Aby powstrzymać panujący chaos, Daryon i Salvii wyrusza w podróż, aby unicestwić przeciwnika. Podczas wyprawy muszą stoczyć walki z mutantami oraz potworami.

Edge of Eternity Xbox Game Pass luty 2022

Dodatki i aktualizacje w Xbox Game Pass

Luty w Xbox Game Pass przyniósł aż dwie duże aktualizacje w Grounded i Microsoft Flight Simulator. Oprócz tego na subskrybentów czekają specjalne bonusy oraz pakiety do następujących gier: Smite, World of Warships i Phantasy Star Online 2.

Gry dostępne w Xbox Game Pass do 15 lutego

W tym miesiącu Xbox Game Pass opuści aż 6 tytułów, które będą dostępne tylko do 15 lutego. Oznacza to, że zostały zaledwie dwa tygodnie na ogranie gier z poniższej listy. Warto pamiętać, że subskrybenci mają możliwość zakupu tych gier z 20% zniżką.

 • Control (chmura, konsole i PC)
 • Code Vein (chmura, konsole i PC)
 • Final Fantasy XII The Zodiac Age (konsole i PC)
 • The Medium (chmura, konsole i PC)
 • Project Winter (chmura, konsole i PC)
 • The Falconeer (chmura, konsole i PC)

Zobacz więcej:

5/5 - (21 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 325
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody