Strona główna » Artykuły » Seria The Sims » Przegląd The Sims 4 Industrialny loft

Przegląd The Sims 4 Industrialny loft

The Sims 4 Industrialny loft to nazwa najnowszej, piątej kolekcji do gry. Rozszerzenie zostało wydane 26 sierpnia 2021 roku i wprowadza do The Sims 4 kilka obiektów nawiązujących do surowego loftowego stylu.

Co dodaje kolekcja The Sims 4 Industrialny loft?

Kolekcje do The Sims 4 to rozszerzenia, które zawierają w sobie najmniej obiektów lub elementów ubioru. Dodatki te skupiają się na jednej określonej tematyce np. strojach sportowych lub meblach w stylu marokańskim. Najnowsza kolekcja The Sims 4 Industrialny loft wprowadza do gry obiekty, które charakteryzują się masywnością oraz surowym wykonaniem. Styl loftowy nawiązuje do wielkich fabryk, w których możemy zaobserwować surowe ściany, duże okna oraz metalowe elementy np. rury lub elementy wentylacji.

Obiekty z The Sims 4 Industrialny loft

Obiekty w stylu loftowym

The Sims 4 Industrialny loft najwięcej obiektów, bo aż 23 wprowadza do trybu kupowania. W grze pojawia się nowa kanapa “Słodka zemsta Johny’ego Zesta” oraz pasujące do kompletu fotele o tyj samej nazwie. Kolejnym nowym obiektem jest nowy stół do jadalni oraz stołki barowe. Wśród nowości warto wspomnieć o nowym stojaku z wielkimi donicami oraz stoliku kawowym.

First look The Sims 4 Industrialny loft

Rozszerzenie wprowadza do The Sims 4 także kilka ciekawych obiektów dekoracyjnych. Wśród nich znajdują się ozdobne rury i szyby wentylacyjne, duży puchowy dywan, wazon z ozdobną trawą oraz winietę na ścianę. Dodatkowo The Sims 4 Industrialny loft dodaje wiatrak sufitowy, który może ochłodzić Simów w upalne dni. W trybie kupowania dostępne są także nowe lampy w trzech różnych wysokościach.

Origin The Sims 4 Industrialny loft

Nowości w trybie budowania

Kolejne 3 obiekty, które dochodzą do gry wraz z The Sims 4 Industrialny loft znajdują się w trybie budowania. Gracze do dyspozycji mają jedno nowe okno z huty żelaza Feniks dostępne w 6ciu odcieniach. Oprócz tego w dodatku pojawiają się dwie pary drzwi. Pierwsza para jest masywna i duża, przypominająca prawie bramę do fabryk. Druga para nawiązuje do opisanych wyżej okien. Są to oszklone drzwi wykonane z ciężkiego żeliwa.

Tryb budowania The Sims 4 Industrialny loft

Czy warto kupić The Sims 4 Industrialny loft?

Nowa kolekcja The Sims 4 Industrialny loft kosztuje niecałe 25 zł. i zawiera w sobie 26 obiektów. Dostępna jest na komputerach PC, MAC oraz na konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Jeżeli ktoś lubi styl loftowy to z nowych obiektów będzie pewnie zadowolony. Tym bardziej, że obiekty te można bez problemu mieszać z nowoczesnym stylem, którego jest sporo w The Sims 4. Nie ma co ukrywać, że mebli mogło by być trochę więcej, chociaż można je wykorzystać do urządzenia salonu, sypialni oraz jadalni.

The Sims 4 Industrialny loft cena

Gdzie można kupić The Sims 4 Industrialny loft?

Nowa kolekcja jest już dostępna do kupienia w cenie 25 zł. na Origin, Steam oraz w sklepach PlayStation Store i Microsoft Store. Poniżej przedstawiamy adresy do wszystkich platform:

5/5 - (43 ocen)
Udostępnij ten wpis!
The Sims 4

Więcej o The Sims 4

The Sims 4 to gra symulacyjna z serii The Sims. Premiera gry odbyła się w 2014 i do tej pory jest rozwijana dzięki nowym dodatkom i akcesoriom. Gra opiera się na symulacji życia na każdym z jego etapów.

Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 325
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody