Strona główna » Artykuły » Paysafecard, czyli szybkość i wygoda dla każdego gracza

Paysafecard, czyli szybkość i wygoda dla każdego gracza

Paysafecard (PSC) jest jednym z najpopularniejszych rozwiązań płatności prepaid (przedpłaconych). W celu sfinalizowania transakcji potrzebujemy specjalnego vouchera z 16-cyfrowym PIN-em. Ten typ płatności jest najczęściej wykorzystywany w branży gier wideo, np. na platformach gamingowych. Z paysafecard wygodnie zapłacisz w tysiącach gier.

 • Paysafecard – czym jest?
 • Paysafecard a bezpieczeństwo
 • Dlaczego warto wybrać Paysafecard?  

Paysafecard – czym jest?

Paysafecard jest kartą przedpłaconą, która składa się z 16 znaków. Jest to nowoczesny i bezpieczny środek płatniczy, niezwykle prosty w obsłudze. Możemy z niego skorzystać w tysiącach sklepów on-line na całym świecie. Jego największy atut to możliwość kupowania produktów i usług w Internecie bez podawania swoich danych osobowych czy danych karty płatniczej.

By móc w pełni cieszyć się możliwościami takiego rozwiązania, powinniśmy w pierwszej kolejności założyć konto w usłudze PSC. Dlaczego? Głównie dla możliwości zasilenia naszego konta funduszami, które następnie możemy używać do wykonywania płatności, tak jak to wygląda w przypadku normalnych pieniędzy. Przeważnie karty wykorzystywane są do kupowania usług w branży gier komputerowych, konsolowych i mobilnych. Możemy nią płacić w wielu popularnych aplikacjach i sklepach on-line, np. na platformach Steam, Epic Games, Roblox, Wargaming, w PlayStation Store lub bezpośrednio w grach za mikropłatności jeśli dostawca danej usługi lub platforma honoruje taką formę płatności.

Oprócz wymienionych miejsc możemy z niej także skorzystać na Zalando, Alieexpress, w zakładach bukmacherskich czy w trakcie korzystania z usług hostingowych i serwerowych. Odwiedź paysafecard sklep i zakup doładowanie psc bez prowizji już dziś. 

Dzięki systemowi doładowań w formie prepaid możemy bez problemu robić zakupy w sieci, bez karty kredytowej i rachunku bankowego. Można dzięki niej robić zakupy również bez rejestracji (konieczne będzie zakupienie papierowej karty ze zdrapką). Tak naprawdę możemy ją znaleźć w tysiącach punktów sprzedaży. Następnie, podczas robienia zakupów, wystarczy wpisać 16-cyfrowy kod paysafecard i gotowe.

Paysafecard a bezpieczeństwo

Jeden z najważniejszych czynników, który wpływa na popularność voucherów gotówkowych paysafecard, to bezpieczeństwo. Możliwość płacenia za przeróżne usługi w Internecie bez podawania danych karty płatniczej i brak konieczności logowania się do bankowości on-line sprawiają, że użytkownicy są znacznie mniej narażeni na ewentualny atak hakerski. Do finalizacji transakcji wymagany jest jedynie 16-cyfrowy kod, w związku z czym znika też zagrożenie wycieku danych osobowych, które są przecież wrażliwe, a które często musimy podawać w trakcie rejestrowania się na stronach i wypełnianiu  formularzy.

Kolejna korzyść takiego rozwiązania, to fakt, że wpłacanie środków pieniężnych jest anonimowe; zgromadzone środki są dodatkowo bezpieczne. Jeśli robisz często zakupy on-line, PSC będzie dla Ciebie bardzo wygodnym, szybkim i opłacalnym rozwiązaniem.

Dlaczego warto wybrać Paysafecard?

Paysafecard jest popularną metodą płatności dla graczy. Dzięki niej możemy liczyć na korzyści takie, jak:

 • Płatności on-line na zasadzie prepaid;
 • Bezpieczeństwo – operacje wykonujemy bez podawania danych karty kredytowej;
 • Całość jest równie prosta, jak w przypadku karty podarunkowej;
 • Mamy całkowitą kontrolę kosztów;
 • Elastyczne zastosowanie w dużej ilości sklepów;
 • Dostępność w ponad 600 000 punktach sprzedaży;
 • Bezpłatne konto, które umożliwia zarządzanie zgromadzonymi przez nas środkami;
 • Regularne promocje.

Artykuł partnera

5/5 - (22 ocen)
Udostępnij ten wpis!
Default image
Redakcja RitzyRanger
Liczba artykułów: 0
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody