RitzyRanger przedstawia

Zagrajmy w Paladins

O grze Paladins

Trochę historii oraz wymagania

Gra Paladins to pierwszoosobowa strzelana, która jest nastawiona na rozgrywki wieloosobowe, a za jej produkcję odpowiada firma Hi-Rez Studios. Gra jest w pełni darmowa i nie jest oparta na rozgrywce Pay to win (zapłać, aby wygrać). Do wyboru jest kilkadziesiąt postaci, a każda z nich ma inne umiejętności, wygląd, sposób grania. Są one podzielone na cztery główne klasy postaci: tank (front line), wsparcie (support), skrzydłowy (flank) oraz atak (damage). Każda klasa postaci ma inne zadanie, do których została stworzona, ale nie zawsze się to sprawdza. Tank ma za zadnie bronić drużynę i przyjmować na siebie ataki drużyny przeciwnej. To wszystko dzięki dobrej ochronie przed obrażeniami oraz ich duży pasek zdrowia. Wsparcie ma za zadnie przede leczyć tank i swoją drużynę. Nie posiada on zazwyczaj wysokiego ataku, ale posiada przydatne umiejętności, które potrafią ogłuszyć przeciwnika. Skrzydłowy ma za zadanie przedostać się na tyły wroga i odciągnąć uwagę drużyny przeciwnej. Postacie te zazwyczaj posiadają umiejętności pozwalające na szybką ucieczkę, dzięki czemu może spokojnie uciec podczas dramatycznej sytuacji. Postacie w klasie atak muszą zadawać jak najwięcej obrażeń drugiej drużynie. Powinni koncentrować swoją uwagę na najsłabszej postaci. W samej grze istnieje możliwość zakupu innych skórek dla konkretnej postać oraz istnieje możliwość gier rankingowych, które dodają prestiżu wśród graczy, a dzięki wygranej każdy gracz pnie się ku górze. Każda nowa gra to inne wyzwanie – raz trudniejsze, a raz łatwiejsze.

Zagrajmy w Paldains

Moje zmagania w grze paladins

Paladins - sezon 1

Pierwszy sezon mojej rozgrywki

W pierwszym sezonie znajdziesz dużo deathmatch’y, które grywałem z widzami. W filach poniżej przeważnie gram Lian, ponieważ to moja ulubiona postać w tej grze. Znajdziecie tu masę wpadek, złych zagrań oraz moją ślepotę, która z daleka już alarmuje, że jest coś nie tak. NIE ZNAJDZIESZ TUTAJ PROFESJONALNEJ GRY, pomimo kilku dobrych zagrań – prędzej coś, z czego będziesz mógł się pośmiać i zobaczyć, jak nie grać i czego unikać. Zapraszam do wspólnej zabawy!

Wymagania Paladins

Sprawdź, czy Twój sprzęt da radę!

Gra na szczęście nie wymaga potężnego komputera z NASA. Wystarczy zwykły komputer i w mirę dobre połączenie internetowe. Gra dostępna jest na komputerach PC i macOS orach konsoli Play Station 4, Xbox One i Nintendo Switch. Poniżej przedstawiam tabelkę z wymaganiami gry:

Wymagania

Minimalne

Zalecane

System operacyjny

Windows XP SP2, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10 64-bit

Windows XP SP2, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10 64-bit

 

Procesor (CPU)

Intel Core 2 Duo 2,4 GHz
AMD Althon X2 2,7GHZ

Intel Core i5-750 2,67 GHz
AMD Phenom II X4 965 3,4 GHz

Pamięć RAM

2 GB

4 GB

Wolne miejsce na dysku

10 GB

10 GB

Karta graficzna (GPU)

NVidia GeForce 8800 GT
AMD Radeon 3870
512 MB pamięci lub więcej

NVidia GeForce GTX 560
AMD Radeon HD 6950
768 MB pamięci lub więcej, DirectX 11