Poradniki do gry The Sims 4

Zobacz poradniki do najpopularniejszego symulatora życia, jakim jest The Sims 4! Zobacz rozwiązania Twoich problemów z grą lub Twoimi simami w czwartej odsłonie serii The Sims! W przygotowanych przez nasz zespół poradnikach możesz dowiedzieć się, jak adoptować kota, psa lub dziecko, jakie są kody do The Sims 4 czy dowiedzieć się, jak powiększać i zmniejszać rzeczy w The Sims 4 i wiele więcej. Zobacz nasze wszystkie poradniki!

Ostatnie wpisy

The Sims 4 poradnik dla początkujących

The Sims 4 to symulator życia, osadzony w wirtualnym świcie. W grze wcielamy się w przygotowaną przez samych graczy postać, która wygląda dokładnie tak, jak gracz chce. Dodatkowo gracz może również zadecydować, jakie cechy charakteru będzie posiadała nasza postać. Rozgrywka nie jest ściśle określona i nie ma określonego celu. Cel ten dobiera sam gracz, a może to być np. prowadzenie perfekcyjnego życia sima, otworzenie swojego własnego biznesu, czy osiągnięcie szczęścia życiowego przez sima np. w postaci wyjazdów w inne, turystyczne lokalizacje.

Poradniki do The Sims 4 dla początkujących ułatwią rozgrywkę na wielu etapach, w tym pomogą rozwiązać problemy z samą grą. Wśród poradników znaleźć można również poradniki związane z samą rozgrywką, gdzie znalezienie lub osiągnięcie pożądanego efektu jest zdecydowanie trudniejsze niż można przypuszczać.