Galeria

Galeria zdjęć – Bigosowy Świat

Chcesz zobaczyć kilka zdjęć z naszego serwera Minecraft? Nie ma sprawy! Oto kilka z nich. Podzielone i pogrupowane one są na dzielnice, jakie występują na serwerze. Obecnie świat podzielny jest na trzy główne dzielnice: Dolina Streamerów, Europa oraz Cosiek. W każdej z nich jest inna społeczność i architektura oraz ułożenie terenu. Tylko od Ciebie zależy, gdzie będziesz chciał się osiedlić. Wybierz mądrze. Dla ułatwienia zapoznaj się ze zdjęciami poniżej – one powinny Ci pomóc wybrać dobrą decyzję.

Dolina Streamerów

Znajdziesz tutaj: Bigosika, RitzyRangera, Teo, Młoteczkę, Howarda, Tasię, Mleczystego, SilverEye’a, Lanshiego oraz wiele innych osób. Poniżej kilka zrzutów ekranu.

Krótka historia: Było to pierwsze miejsce na serwerze, w którym się osiedliliśmy. Na samym starcie trafili tam założyciele serwera (Bigosik i RitzyRanger), a z czasem dołączyli tam kolejni gracze. Jest to najstarsza dzielnica, a swoją nazwę wzięła od ilości streamerów, którzy postanowili się tutaj osiedlić w jednym miejscu (np. HowardBrook, Tasia, Młoteczka). Dzisiaj dzielnica prężnie się rozwija, poszerza swoje horyzonty, a dawne lasy i łąki w koło pozostały już tylko w pamięci nielicznych. Tutaj również znajduje się spawn obok posągu Mario, stacja centralna (która znajdzie swoje zastosowanie i czas na skończenie w bliżej nieokreślonej przyszłości). Z ciekawszych budowli, warte zobaczenia, jest wieża Eiffla i McDonald’s, odwzorowane przez Bigosika, szyba czerwona wieża (również na wykończeniu) oraz domki graczy.

Europa

Krótka historia: Europa również rozpoczęła swoją przygodę w momencie narodzin pierwszej dzielnicy Dolina Streamerów. Osiedlili się tam widzowie Bigosika, którzy mieli potężne umiejętności budowania i wznoszenia budowli. Swoją nazwę wzięła od wyglądu i stylu budowli, które przypominają połączenie starej i nowoczesnej Europy. Budynki są budowane blisko siebie, można tu spotkać proste wieżowce zrobione z cobla, jak również nowocześnie wyglądające, zrobione ze szkła i kolorowego betonu. Można tu spotkać wiele ciekawych budowli. Oprócz samych wieżowców, natkniemy się tutaj na bar, kino, teatr, scenę, katedrę, posąg Młoteczki oraz nowoczesną stację zachodnią. Wszystko jest pięknie oświetlone w nocy. Prace w tym rejonie troszkę zwolniły, ale w dalszym ciągu można tu spotkać pięknie budujące osoby.

Cosiek

Krótka historia: Jest to najnowsza dzielnica, zarazem najmłodsza. Powstała w wyniku poszukiwań odpowiedniego miejsca pod budowę Cośka (ta piramida, przykryta różowym szkłem). Jest spory kawałek drogi od Doliny Streamerów, jednak to nie straszy widzów. Dzielnica co raz mniej odbiega od miana bezludzia i z czasem pojawia się tu co raz więcej ludzi. To właśnie tutaj wybudowaliśmy naszą, wspólną budowlę – Cosiek. Inspiracją do niej była MariaMagdalenaMonika, a my razem, wspólnymi siłami, stworzyliśmy takie oto dzieło. Zajęło nam to sporo czasu (chociaż jak na rozmiar budowli to w sumie wręcz przeciwnie), ale ostatecznie udało się. Jest to jedna z większych budowli na serwerze. Obok niego, całkiem niedawno, powstał BigBen, więc są szanse na to, że dzielnica pójdzie w historyczne albo w angielskie klimaty.

Kolorowe ogrody

Krótka historia: To w sumie kolejny projekt (skończony od A do Z), który zbudowaliśmy wspólnie razem z widzami i graczami na serwerze. Jest to to piękny ogród, zrobiony z kolorowych drzew, które wyrosły na każdym piętrze. W przyszłości powstanie tu dzielnica, nazwana właśnie Kolorowe Ogrody, ponieważ w chwili obecnej są w osamotnieniu.

Reszta zdjęć

W tej sekcji jest kilka zdjęć z serwera, którymi warto się pochwalić, a nie należą do żadnej z dzielnic. Poniżej znajduje się ogród z tortem, lizaczkami i lodami, które budowaliśmy wspólnie na 18-ste 16-ste urodzinki Bigosika. Niżej znajduje się Młoteczka w przybliżeniu.

Jeżeli masz jakieś ciekawe zdjęcia z serwera, nie czekaj i prześlij mi je już dzisiaj! Zapraszam do kontaku mailowego na adres minecraft@ritzyranger.pl.

Playlisty

PALADINS
DEAD BY DAYLIGHT

TOMB RAIDER: ANNIVERSARY

Zobacz więcej…