Darmowy serwer Minecraft

Darmowy serwer Minecraft

Darmowy serwer Minecraft dla wszystkich

Dobra zabawa

Chcesz się dobrze zabawić? Dobrze trafiłeś! Na serwerze dbamy o to, abyś czuł się bezpiecznie i mógł integrować się z innymi! Masz znajomych? Zaproś ich do wspólnej zabawy! Dla wszystkich starczy miejsca!

Darmowy serwer

Nasz serwer to miejsce, gdzie rejestracja jest w pełni darmowa, każdy na start otrzymuje darmowego cuboida i pełne wsparcie zespołu technicznego! Masz jakiś problem? Nic nie szkodzi – wystarczy, że do nas napiszesz.

Nieograniczone możliwości

Świat Minecrafta daje Ci nieograniczone możliwości – buduj, baw się, przetrwaj – jedynym, co Cię może ograniczyć to Twoja wyobraźnia. Jesteś w stanie sobie z tym poradzić?

Darmowy serwer Minecraft

Podstawowe informacje, wskazówki, porady

Dla wszystkich

Serwer powstał dla wszystkich widzów RitzyRangera i Bigosika. Nie dzielimy graczy na gorszych i lepszych.

Premium i Non Premium

Na serwerze może grać każdy, kto posiada Minecrafta Premium i Non Premium.

Bez rejestracji

Aby zagrać na serwerze, wystarczy, że masz Minecraft w wersji 1.15.2 i połączenie internetowe.

Hasło do serwera

Nikt nie włamie się na Twoje konto, po wejściu na serwer musisz wpisać swoje hasło, aby móc grać.

Cuboidy

Na start każdy gracz dostaje cuboida. To takie zabezpieczone miejsce, w którym tylko Ty możesz budować.

Konkursy

Organizujemy konkursy dla naszych graczy, a do wygrania są cuboidy, statusy VIP i wiele innych.

Sklepik

Możesz dokupić tam dodatkowe statusy VIP, powiększyć swój teren, a nawet kupić potrzebne przedmioty, które ciężko zdobyć.

Blog o Minecraft

Pojawiają się wpisy na temat Minecrafta i samego serwera, poradniki, informacje o pluginach i wiele więcej!

Filmy z Minecrafta

Przygotowujemy również filmy z Minecrafta, poradniki wideo i wiele innych!

+
Moderatorów
+
Graczy na serwerze bigosowy Świat
MB
Waga serwera Bigosowy Świat

Zagraj już teraz!

Sklepik

Kupuj nowe działki, statusy VIP i wiele więcej!

W sklepiku kupisz wszystkie potrzebne rzeczy, takie jak cuboidy, statusy VIP, a nawet przedmioty! Sprawdzaj nasz sklep, szukaj promocji oraz zniżek, które znajdują się na stronie! Sprawdź produkty w naszym sklepie.

Galeria zdjęć

Zobacz zdjęcia z Bigosowego Świata!

Administratorzy serwera

Poznaj naszych moderatorów

RitzyRanger

ZAŁOŻYCIEL, MODERATOR SERWERA, STRONA TECHNICZNA

RitzyRanger zarządza techniczną stroną serwera, wszystkie pluginy, dodatki, oraz wszystko inne, co wymaga grzebania w plikach. Zajmuje się też dodawaniem graczy na serwer, wysyła kody VIP do graczy i stawia cuboidy na serwerze.

Bigosik

ZAŁOŻYCIEL, MODERATOR SERWERA, STRONA SPOŁECZNOŚCI SERWERA

Streamer Bigosik - logo

Bigosik zajmuje się budowaniem ładnych rzeczy na serwerze, jest głównym mózgiem w sprawach organizacyjnych i strukturalnych. Zarządza również typem rozgrywki prowadzonym na serwerze.

FAQ - najczęstsze zadawane pytania

Znajdź odpowiedź na swoje pytania

Popularne

JAKI JEST ADRES SERWERA?

Adres serwera to: ritzyranger.pl

JAKA JEST WERSJA SERWERA MINECRAFT?

Serwer działa w oparciu o wersję 1.15.2.

Czy trzeba się rejestrować?

Na serwerze nie trzeba się rejestrować. Wystarczy, że masz Minecrafta w wersji 1.15.2 i stałe połączenie internetowe.

CZY MUSZĘ MIEĆ KUPIONEGO KLIENTA MINECRAFT (MINECRAFT PREMIUM) ABY ZAGRAĆ NA SERWERZE?

Zalecamy korzystać z Minecrafta Premium, jednakże serwer współpracuje również z pozostałymi (Non-Premium).

logowanie do serwera

ZAPOMNIAŁEM HASŁA. CZY MOGĘ JE JAKOŚ ZRESETOWAĆ?

Jeżeli zapomniałeś hasła, możesz je zresetować za pomocą tego formularza (już wkrótce). Zresetujemy je w ciągu 24h od wysłania zgłoszenia.

NIE PODOBA MI SIĘ MÓJ NICK, CHCĘ GO ZMIENIĆ. CZY MUSZĘ INFORMOWAĆ O TYM ZAMIARZE?

Tak, to właśnie dzięki nickowi identyfikujesz się na serwerze. Jeżeli zmienisz chociaż jedną literkę – nie będziesz miał dostępu do swojego konta.

Cuboidy

CO TO JEST CUBOID?

Cuboid to takie zabezpieczone miejsce na serwerze, w którym tylko TY możesz budować, niszczyć, otwierać skrzynki, drzwi itp.

ILE OTRZYMUJĘ DARMOWYCH CUBOIDÓW?

Otrzymujesz od nas kilka cuboidów na start.

JAK DOSTAĆ CUBOIDA NA SERWERZE?

Aby dostać cuboida musisz najpierw zaleźć wolne, niezajęte miejsce na serwerze. Następnie użyj komendy /land claim, a następnie kliknąć w wyskakujący komunikat na czacie.

CZY MOGĘ PRZENIEŚĆ MÓJ CUBOID W INNE MIEJSCE?

Jeżeli nie posiadasz statusu VIP lub STAR nie możesz przenieść Cuboida w inne miejsce.

Rangi

CO TO SĄ RANGI?

Rangi na serwerze oznaczają udział graczy w życie serwera. Obecnie są cztery rangi: BUD, VIP, STAR oraz ADMIN.

CO TO JEST RANGA BUD? JAK JĄ OTRZYMAĆ?

Rangę BUD otrzymujesz za wspólne budowanie na Live’ach u Bigosika lub RitzyRangera. W ten sposób otrzymujesz od nas drobne upominki.

CO TO JEST RANGA VIP? JAK JĄ OTRZYMAĆ?

Rangę VIP możesz otrzymać w konkursach, subskrypcję kanałów Bigosik, RitzyRanger lub kupno rangi na określoną ilość dni. Dodatkowo otrzymujesz diamenty i emeraldy oraz inne ciekawe przedmioty.

CO TO JEST RANGA STAR? JAK JĄ OTRZYMAĆ?

Rangę STAR otrzymują goście specjalni, którzy brali udział na live’ach u Bigosika lub RitzyRangera. Chcesz wziąć udział? Napisz maila wraz z linkiem do Twojego kanału Twitch lub YouTube, a my skontaktujemy się z Tobą!

Filmy z Minecrafta

Budujemy, zwiedzamy i eksplorujemy świat klocków

Najnowsze filmy

Minecraft Bigosowy Świat - odcinek 2
Odtwórz wideo

#3 Bigosowy Świat z Bigosikiem

TAAAAK! Znaleźliśmy! To jest własnie TO miejsce, gdzie Bigosik wybuduje BigBena! Przygotowujemy miejsce pod budowę, równamy teren i przygotowujemy ścieżki.

Minecraft Bigosowy Świat - odcinek 2
Odtwórz wideo

#2 Bigosowy Świat z Bigosikiem

W dalszym ciągu zwiedzamy budowle postawione przez graczy, jednocześnie poszukujemy miejsce do wybudowania tajemniczej budowli.

Minecraft - Big Ben
Odtwórz wideo

#1 Bigosowy Świat z Bigosikiem

Rozpoczynamy nową serię, bardzo losową, z Bigosikiem z naszego serwera Miencraft Bigosowy Świat. W pierwszym odcinku zwiedzamy i oglądamy nowe budowle, postawione przez graczy.

Minecraft SkyBlock - odcinek 1
Odtwórz wideo

#1 Wombles's Sky Block z Tasią i Bogosikiem

Nowa przygoda z Tasią i Bigosikiem. Tym razem zwiększamy poziom trudności i zaczynamy zabawę w SkyBlock! Czy uda nam się wykonać większość zadań?

Kreatywne klocuszki z naszej perspektywy

Minecraft: Bigosowy Świat

Sprawdź najnowsze filmy, umieszczone w serwisie YouTube. Znajdziesz tutaj serię Bigosowy Świat na kanale RitzyRanger. W trakcie ich trwania oglądamy nowe budowle stworzone przez graczy, szukamy miejsc na ciekawe budowle, które jeszcze nie postały na serwerze, a także pokazujemy fragment ich budowy. Zobacz teraz najnowsze filmy! Na serwerze wiele się dzieje, budujemy różne budowle, oglądamy Wasze budowle, wykonujemy różne wyzwania i chcemy się z Wami tym podzielić. Wszystkie filmy są zebrane są w jednym miejscu, a Wy bez problemu możecie je poszukać i oglądać. Chcesz zobaczyć więcej?

Masz jakiś film nagrany z serwera? Jest on ciekawy i chciałbyś pokazać go naszej społeczności? Napisz maila na adres minecraft@ritzyranger.pl, dodaj link do Twojego filmu, opisz go oraz powiedz nam, dlaczego to właśnie on powinien znaleźć się na naszej stronie!

Zobacz, czy jestem online

Blog o Minecraft

Może Cię to zainteresuje?

Chcesz poczytać bloga na temat Minecrafta? To jest właśnie to miejsce! Zobacz wpisy. w których opisuje przydatne informacje, jak zainstalować serwer, jak go skonfigurować, opisuję pluginy na serwer Minecraft, które są zainstalowane na Bigosowym Świecie, jak z nich korzystać, a nawet wpisy z filmami o serwerze Bigosowy Świat! Sprawdź teraz!
Adres serwer Minecraft minecraft.bigosiklive.pl w Minecraft

Rzeczy wydaje się bardzo prosta, a wręcz czasami śmieszna. Ale zapewne każdy z Was miał problem, jak wejść na serwer Minecraft, jak się zalogować, gdzie wpisać adres serwera Minecraft i co oznacza reszta opcji? Zapraszam do krótkiego poradnika. Gdzie wpisać…

Czytaj dalej

Serwer Minecraft - handlarz z lamami

Hejka! Już wkrótce uruchomimy nową wersję serwera. Update będzie związany z aktualizacją do wersji 1.14.4, na czym zyskamy wszyscy: nowe narzędzia, nowe biomy, poprawione błędy i szybszy silnik gry. A to wszystko za sprawą tej aktualizacji. Aktualizacja wszystkiego W ramach…

Czytaj dalej

Zagraj już teraz!

Minecraft to gra survivalowa o otwartym, ogromnym świecie. Gra została wydana 18 listopada 2011 roku na PC, czyli dwa lata po pierwszej publicznej wersji BETA. Minecraft pozwala na budowania oraz niszczenie klocków, które generowane są losowo przez specjalny generator. W grze można również atakować potwory, zbierać surowce oraz tworzyć przedmioty.

Minecraft to kreatywna gra, która została wydana w 2011 roku, a wersja alfa już w 2009 roku. Rozgrywka opiera się na survivalu oraz ogromnym, otwartym świecie, który za każdym razem generowany jest losowo. W grze można atakować potwory, niszczyć, stawiać, budować budowle, eksplorować, zbierać surowce, wytwarzać surowce i wiele więcej! Gra w oficjalnej wersji dostępna jest za cenę 100 zł. W grze można grać w trybie jednoosobowym, jaki i wieloosobowym, wraz ze znajomymi i innymi osobami. Obecnie gra, jaki i całe studio Mojang AB, które tworzyło Minecrafta, zostało wykupione przez Microsoft za sumę 2,5 miliarda dolarów i jest w dalszym ciągu wspierane i rozwijane. Obecnie najnowsza wersja gry to 1.14.4, a na horyzoncie widać wersję oznaczoną numerem 1.15.