Kod na BMX do GTA 5

Grand Theft Auto V została wydana we wrześniu 2013 roku, a od jej premiery minęło ponad 8 lat. Gra jest cały czas rozwijana przez twórców dzięki stałym aktualizacjom, bezpłatnym rozszerzeniom oraz przygotowaniu nowych wersji gry na nowe platformy. W grze możemy skorzystać z różnych kodów, które zostały zaimplementowane przez twórców. Jeden z nich to kod na BMX do GTA 5. Jak skorzystać z kodu i cieszyć się pojazdem w grze?

Kod na BMX do GTA 5 na PC

W przypadku komputerów PC sprawa wygląda tradycyjnie — w grze jest dostępny kod, który należy wpisać w specjalnej konsoli, aby go aktywować. Pierwszym krokiem będzie wysunięcie tej konsoli za pomocą klawisza (~) tyldy, która znajduje się w lewym, górnym rogu klawiatury. Następnie należy wpisać poniższy kod:

BANDIT

Po poprawnym wpisaniu kodu należy go zatwierdzić enterem. Po tej czynności pokaże się stosowany komunikat oraz informacja o aktywacji kodu.

Kod na BMX do GTA 5 na konsole

W przypadku konsol sprawa wygląda nico inaczej, ponieważ domyślnie nie ma dołączonej do zestawu klawiatury. Dlatego też aktywacja kodów na konsole odbywa się za pomocą wciskania odpowiednich przycisków na padzie. W zależności od konsoli trzeba wcisnąć inne klawisze.

kod na bmx gta 5

Kod na BMX do GTA 5 na Xbox

Kombinacja na BMX w przypadku konsol Xbox jest następująca:

Lewo, Lewo, Prawo, Prawo, Lewo, Prawo, X, B, Y, RB, RT

Po poprawnym wciśnięciu przycisków aktywuje się kod i pojawi przed graczem rower BMX.

Kod będzie działał na wszystkich konsolach Xbox: Xbox 360, Xbox One i Xbox Series.

Kod na BMX do GTA 5 na PlayStation

W przypadku konsol Sony — z racji innego układu przycisków — kod na BMX do GTA 5 na PS wygląda następująco:

Lewo, Lewo, Prawo, Prawo, Lewo, Prawo, Kwadrat, Kółko, Trójkąt, R1, R2

Po poprawnym wciśnięciu przycisków aktywuje się kod i pojawi przed graczem rower BMX.

Kod będzie działał na wszystkich konsolach PS: PS3, PS4 i PS5.

kody do gta 5 na bmx

Kod na BMX do GTA 5 za pomocą telefonu

Uniwersalna metoda aktywacji kodów w GTA 5 to ta za pomocą telefonu dostępnego w grze. Działa ona niezależnie od platformy, na jakiej jest uruchomiona. Będzie ona działać i na komputerach, i na konsolach.

Aby aktywować kod na BMX, należy wysunąć telefon, przejść do zakładki „Kontakty” i na koniec wyciągnąć klawiaturę numeryczną w telefonie. Dalej trzeba wpisać ten numer telefonu:

1-999-226-348

Gdy numer zostanie zatwierdzony i poprawnie wpisaniu, pojawi się komunikat, a kod zostanie aktywowany.

Kod na BMX do GTA 5 – ważne informacje

Aktywacja kodu, nawet tylko na tak drobną rzecz, jaką jest BMX, spowoduje blokadę i brak możliwości zdobywania osiągnięć przez gracza do końca sesji, w której kody były uruchomione. Blokada ta nie jest stała i nie trwa do końca rozgrywki, ale żeby ją dezaktywować, należy ponownie uruchomić grę.

Zobacz wszystkie kody do GTA 5.

Mam nadzieję, że ten kod na rower BMX powoli czerpać jeszcze więcej rozgrywki z GTA.

Udostępnij ten wpis!
Default image
RitzyRanger
Moje ulubione gatunki gier to: przygodówki i symulatory. Wiele godzin spędziłem eksplorując świat z Larą we wszystkich częściach Tomb Raider. W wolnych chwilach lubię odprężyć się przemierzając kolejne kilometry w OMSI 2.
Liczba artykułów: 172
Zostaw komentarz