Darmowy serwer minecraft

Serwer nonpremium dla wszystkich graczy

Darmowy serwer Minecraft Nonpremium

Chcesz zagrać na najlepszym, darmowym serwerze Minecraft? Oto znalazłeś! Witaj na stronie serwera Nonpremium, który przeznaczony jest dla wszystkich graczy, którzy chcą wspólnie grać na serwerze Minecraft! Serwer działa w oparciu o wersję 1.14.4 (czy w chwili obecnej jeszcze o najnowszą wersję) i działa na silniku Spigot w celu lepszej wydajności. W Bigosowym Świecie działają różne pluginy, między innymi Authme, dzięki któremu, aby wejść na serwer Minecraft, potrzebujesz wpisać swoje indywidualne hasło. Kolejnym pluginem jest WorldGuard, dzięki któremu stawiamy cuboidy dla graczy. Dzięki nim Twoje przedmioty, narzędzia, a także budowle są bezpieczne, ponieważ to właśnie dzięki tylko Ty masz dostęp do swojej działki i nie możesz budować i niszczyć działek innych graczy. Używamy również pluginu od rang, dzięki któremu możesz zostać VIP i mieć dostęp do specjalnych światów, dzięki którym łatwiej znajdziesz nowe surowce lub pobawisz się ze znajomymi. Mało tego – możesz liczyć na wsparcie administratorów, a także innych graczy. Na start od nas otrzymujesz jednego cuboida o wielkości 50 kratek na 50 kratek, którego możesz ulokować gdziekolwiek na świecie, pod warunkiem, że teren nie jest zajęty przez administrację lub inne cuboidy. 

Darmowy serwer Minecraft przeznaczony jest dal wszystkich graczy – premium i nonpremium. Posiadamy dodatkowe zabezpieczenia, aby chronić Twoje konto, między innymi hasło przy lażdym zalogowaniu się na serwer, statystki logowania na serwer, a także ostatnio zapamiętany adres IP, z jakiego się logował użytkownik. Dodatkowo kontrolujemy liczbę użytkowników, którzy logują się z jednego adresu IP, co zapobiega fikcyjnemu tworzeniu kont. Nie czekaj dłużej i zarejestruj się na darmowym serwerze Minecraft w Twojej społeczności i ciesz się rozgrywką na wysokim poziomie! Zarejestruj się i przekonaj się sam!

Organizujemy także liczne konkury na serwerze Minecraft, dzięki którym możesz wygrać dodatkowe przedmioty i cuboidy. Śledź na bieżąco tą stronę i bądź najlepszym graczem na serwerze. Oglądaj również filmy z Minecraft, które możesz oglądać kiedy chcesz i jak chcesz!

Zarejestruj się już teraz

Sklepik

Kupuj nowe działki, statusy VIP i wiele więcej!

Kup wszystko to, co potrzebne Ci jest do dobrej zabawy, nieograniczonego budowania, zabezpieczanego przed atakami wandalizmu. Kliknij i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Zarejestruj się już teraz